Wpis z mikrobloga

Dziś druga część mojej przygody, czyli jak uniknąłem brazylijskiego aresztu dla nielegalnych imigrantów po tym jak policja nie wpuścila mnie za granicę Brazylijską.

Wpis można znaleźć TUTAJ.

Jeśli nie widziałeś części pierwszej, możesz ją znaleźć TUTAJ.

Zapraszam też na blog, gdzie można znaleźć resztę tekstów o Brazylii - www.waytoeldorado.pl

#waytoeldorado #podrozujzwykopem #podroze #brazylia #ciekawostki
Dla tych co mają insta - @1726miguel
miguel1726 - Dziś druga część mojej przygody, czyli jak uniknąłem brazylijskiego ares...

źródło: comment_f2JUFRTtxPOvClFCF7QAgvOcGrLi4hVh.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (157)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @shinman @Talvisota @Mr_Av3r4ge @hohohohoho @KiciurA @laffitte @Adamek645 @pestkacz @Karota @Meph1k @toodrunktofuck @agaciksa @endrjuk @CzoperekPL @paweo @mihix @ranunculus @Apollo_Vermouth @Cointreau @Mawrycyj @Majkel91 @DROPTABLEusers @PrimaStic @rudawiewiora @StarySkuter @Zajebisty_sss @Michael-Knight @Huevos @tig3ro @barat5511 @JestemNocnymMirkiem @WujekOprawca @salamandra_meksykanska @cudowny_kawal_miesa @
  • Odpowiedz
@b_realm8: calosc ma ok 14 stron, do tego im dalej tym sie robi ciekawiej ;) nie wrzucam wszystkiego od razu bo pisalem tuz po przyjezdzie na brazylijskim ustawieniu klawiatury bez polskich znakow i teraz etapami dopiero przeredagowuje i poprawiam.
  • Odpowiedz
@Lemink: turystyczne kontroluja dopiero przy przekraczaniu granicy ciudad/foz. miejskie czasem przelatuja bez kontroli, ale tez mi sie zdarzylo raz naciac na przeswietlanie plecaka przy przejezdzie. generalnie w tym kraju wszystko to wielki spontan i przypadek ;)
  • Odpowiedz
@miguel1726: mi sie udało w obie strony przejechać bez dokumentów. Nie specjalnie, of kors - zapomniałem z kwatery w Foz. Jednak wątpie by się szczypali w przypadku złapania.
  • Odpowiedz