Wpis z mikrobloga

Jak mnie w-------ą te j----e bachory lvl 16 do 18, no po prostu...

Pracuję w sexshopie, tutaj ludzie, gdy przychodzą, to leci sobie relaksacyjna muzyczka, żeby się nie czuli skrępowani, mogą sobie w spokoju pooglądać, wiadomo, dla niektórych ludzi to są delikatne, intymne sprawy, jaki w------r czy jaki masturbator sobie wybiorą. Zazwyczaj w sklepie jest jedna, dwie osoby naraz max, więc luzik też, dorośli są. Popytają, pogadają czasem, zasięgną porady, kupią lub nie, spoko.

Ale raz na jakiś czas wejdzie taka ekipa minimum pięć osób, wymieszana, oczywiście, ani dzień dobry, ani do widzenia, drą te ryje, jakby byli k---a głusi, na widok wibratora i sztucznej cipki dostają ataku epilepsji ze śmiechu, bo przecież narządy płciowe TAKIE ŚMIESZNE k---a, łażą tak z pół godziny, wszystko muszą wymacać, poprzekładać, ja nie mogę się zająć czymś innym, bo stoję za ladą i patrzę, czy czegoś mi nie próbują p----------ć. Ale najgorsze jest to, że jak w trakcie wizyty tych gówniaków wejdzie jakiś inny klient, to w 90% widzi tę bandę, peszy się i co robi? Wychodzi. Bo ci by pewnie k---a powykładali się na ziemi, jakby zaobserwowali, że jakiś facet kupuje sztucznego penisa. No ja p------ę. Musiałam to z siebie wyrzucić.

I nie mogę ich nawet w-----ć ze sklepu, bo to być może moi przyszli klienci ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oswiadczenie #gorzkiezale #pracbaza #gnijciewpieklemalegnoje
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Depcio: w życiu nie spotkałem się z sexshopem bez tabliczki, że poniżej 18 nie wpuszczają, a co najmniej jeden mam na swojej ulicy ( ) Po prostu się zdziwiłem, a nie odświezyłem wypoka i nie widziałem twoich odpowiedzi :D
  • Odpowiedz
@rzuf22: Musiałabym mieć albo obstawę przy wejściu, która by sprawdzała dowody, albo sama sprawdzać każdemu "podajrzanemu" o niepełnoletniość. A zważ, że niektóre szesnastki wyglądają teraz na więcej, niż rzeczywiście mają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Bo ci by pewnie k---a powykładali się na ziemi, jakby zaobserwowali, że jakiś facet kupuje sztucznego penisa.


@Depcio: ja tez XD ale zaraz tu zostane zjechany za to
  • Odpowiedz
Może podejdź i zagadaj, przeprowadź rozmowę wychowawczą, pokaż, co mogą używać w tym wieku alby polepszyć ich przyszłe albo obecne życie seksualne, może coś na opóźnienie wytrysku, albo do eksperymentowania. Nie muszą to być rzeczy do przedłużania penisów czy dla rozwalonych pochw, ale może coś, co doda im pikanterii w życiu intymnym. No i możesz zaprezentować fajne gumki, bo o prewencję trzeba dbać.

Oni nie są takimi debilami, po prostu mają zwarcia
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: Parę razy zrobiłam takie podchody. Zapytałam, czy wiedzą, co to za akcesoria i do czego służą, pokazałam gadżety dla mężczyzn i kobiet, do czego służą. Niektórzy nawet byli zainteresowani i słuchali, zazwyczaj dziewczyny, chociaż chłopcy też czasem spoko. Wiesz, oni by nawet chętnie porozmawiali pewnie, ale gdy przychodzą w grupie, w której zazwyczaj jest jakiś jeden Prezes, to oni nie wchodzą po to, żeby poznać coś nowego, tylko pokisnąć,
  • Odpowiedz
Niestety, mamy tylko zwyczajną przebieralnię, gdzie zazwyczaj wchodzą tylko panie,


@Depcio: bieliznę przymierzają? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@wonsz_smieszek: no a po co jest przymierzalnia? :D w s-x shopie tez sa ciuchy wiec trzeba przymierzyc czy nie za male/nie za duze jak w kazdym normalnym sklepie z ciuchami :D
  • Odpowiedz
@Depcio: no cóż, tak to jest, ten wiek to lanie ze wszystkiego, pamiętam jak w bibliotece politechniki (byłem wtedy w technikum) rżeliśmy z kolegą z napisu "transfokator", a on (kolega) jeszcze dokładał do pieca dodając takim śmiesznym głosem "elektrotatyczny". Innym razem sikaliśmy prawie gdy polonistka zaczęła omawiać wiersz o jakiejś dzieweczce, motylku etc. z początku romantyzmu.
Taki wiek, na dodatek żadnej dziewczyny w klasie nie było.
  • Odpowiedz
@Depcio: Macie jakieś dziwaczne rzeczy? Typu np ogromne but plugi abo pol metrowe wibratory etc. Ktoś to kupuje? Bo widzialem kiedys takie monster rzeczy i zastanawialem się czy serio ludzie to kupują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Depcio: może zrób jakieś AMA, byłby płomień na głównej :) z ciekawości
- duży ruch w takim sklepie?
-ludzie raczej pytają czy sami wybierają?
-napisz coś o klienteli, jaki mniej więcej przedział wiekowy dominuje, czy więcej różowych kupuje czy niebieskich, czy to ludzie atrakcyjni/pociągający czy szaraki, czy raczej widać z nizin społecznych finansowych czy przy kasie?, ludzie na ogól spięci/zestresowani czy na luzie?
-najdziwniejsza sytuacja jaka Ci się przytrafiła?
-był
  • Odpowiedz