Wpis z mikrobloga

@jamtojest: i dlaczego ta prosta weryfikacja na zachodzie nie dziala?Dlaczego nie są w stanie odróżnić nieznanego czlowieka,(który albo ma 7 paszportów albo żadnego) i zweryfikować czy jest żolnierzem ISIS,leniem zarobkowym czy ofiarą wojny?BO TO NIEWYKONALNE
H.....a - @jamtojest: i dlaczego ta prosta weryfikacja na zachodzie nie dziala?Dlacze...
  • Odpowiedz
@Hamouma: Jak ma 7 paszportów lub nie ma żadnego, to prosta sprawa - nie wchodzi.
Nie działa, bo tam nie ma żadnej poważnej weryfikacji ani poważnych zasad, jest jeden wielki burdel. Teraz może już mniejszy, ale co się nawpuszczali to ja nawet nie. Właśnie mówię o tym, że to nie działa i trzeba wymyślić coś nowego, skutecznego.
  • Odpowiedz
@jamtojest: no ale nic innego się nie da wymyślić,co taki strażnik graniczny zrobi?Jak rusza na niego fala facetów?Jedyne co mi przychodzi do glowy to robić jak w Izraelu,najpierw jasny komunikat,potem ostrzegawczy strzal a potem to już przeżyje tylko osoba wyposażona w instynkt samozachowawczy
  • Odpowiedz
@Hamouma: Dobra, to popatrz na to z tej strony. Siedzimy sobie w ciepłym #!$%@?łku, naszych granic nikt nie szturmuje i łatwo nam się mówi, że nikogo nie przyjmiemy i już. Wyobraź sobie, że jesteś w kraju, w którym zachodzi sytuacja, jaką opisałeś. Co robisz jako państwo? Bo nasza obecna postawa jest prosta, dokąd to nie nasz problem.
  • Odpowiedz
@Hamouma: Aaa, czyli nie nasz problem. #!$%@?ł pies odpowiedzialność za wspólnotę, do której należymy, #!$%@?ł pies lojalność. Tylko żebyśmy się nie zdziwili, jak mityczni ruscy nas zaatakują, a oni też powiedzą, że to nie ich problem.

  • Odpowiedz
@jamtojest: Ale o czym Ty w ogóle piszesz?A pytanie o "odpowiedzialność za wspólnotę" kieruj do Merkelowej czy Hollanda i do wcześniejszych prezydentów/kanclerzy,którym zamarzyla się tania sila robocza a jak na wpuszczali za dużo i zamiast pracować to siedzą na socjalu to nagle EUROPO POMÓŻ,już biegnę,już pędzę,partycypować w tym chorym pomyśle i brać do siebie ludzi niewiadomego pochodzenia w niewiadomym celu.MALO TEGO.Zalezy mi na spokoju obecnych imigrantów mieszkających w Polsce.Gdy jestem w
  • Odpowiedz
@Hamouma: Szkoda strzępić ryja. Makrela nie chce nam dać swoich imigrantów, których sobie zaprosiła wcześniej, tylko nowych, którzy szturmują granice. Ja się nie palę do tego, żeby ich brać, ale faktem jest, że oni już są i nie wyparują magicznie, jeśli wszystkie kraje powiedzą "nie". Coś z nimi trzeba zrobić i ja pytam jaki masz pomysł.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Oddać im pontony oraz łajby, na których nawet nie dopłynęli do Europy i na odchodne powiedzieć

MACIE 15 MINUT NA ODPŁYNIĘCIE W SWOJE STRONY

INACZEJ ZOSTANIE ZASTOSOWANA NISZCZĄCA SIŁA
  • Odpowiedz