Wpis z mikrobloga

W sumie to nawet chciałbym, żeby Biedroń został prezydentem z czterech powodów:
1. Po ultra-prawicowych rządach PiS przyda się ktoś lewicowy dla kontrastu.
2. W Polsce tak naprawde nigdy nie było lewicowego prezydenta (owszem był Kwaśniewski, ale z niego to tak bardziej post-komunista, a nie lewak).
3. Ból dupy narodowców po wyborze prezydenta geja będzie taki uroczy. :)
4. WYOBRAŻACIE SOBIE TE WSZYSTKIE NIEPOPRAWNE POLITYCZNIE PASTY I MEMY O BIEDRONIU, KTÓRE SIE WTEDY POJAWIĄ! TO BĘDZIE WSPANIAŁE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#neuropa #4konserwy #robertbiedron #biedron #biedron2020 #polityka
Pobierz
źródło: comment_2mk3ftUkPHV3meZ2jbwuWDI8PBNJFeUG.jpg
  • 136
@InnyKtosek: No nie całkiem. Na swiecie te definicje się różnią. Ogólnie używanie podziału lewica-prawica jest debilne i tylko tłumoki go używają, bo jak wspomniałem po lewicowych zmianach definicji - lewica = prawica w 99,99999% spraw.
PiS to 99,9% lewicy i 99,8% prawicy według nowych definicji. W ogóle widze że zmieniają tą definicję prawie codziennie, zobacz sobie kiedyś:
https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Prawica&diff=42813836&oldid=41674701

Zobacz jak pięknie lewaki usuwają wszystko z definicji prawicy zostawiając właściwie nic -
No nie całkiem. Na swiecie te definicje się różnią. Ogólnie używanie podziału lewica-prawica jest debilne i tylko tłumoki go używają, bo jak wspomniałem po lewicowych zmianach definicji - lewica = prawica w 99,99999% spraw.


@Loloman: Według klasycznej definicji do której próbujesz na siłe upchnąć PiS byleby tylko nie nazwać ich prawicą to ta partia jest nijaka - ani prawicowa ani lewicowa. Według bardziej nowoczesnej dwuosiowej definicji jest wręcz skrajnie prawicowa. Kropka.
@Vickers213: Wystarczy 5 minut z Google z kolejne 15 minut na przeczytanie jakiegoś artykułu o podziale dwuosiowym i o nowoczesnym znaczeniu słów lewica, prawica, liberalizm i konserwatyzm a wtedy nagle wszystko w Twojej głowie stałoby się jasne. No ale lepiej pisać idiotyczne komcie w necie i powtarzać bzdety których naczytałeś się od gimnazjalistów którzy nauczyli się jakiś gówno definicji od Korwina czy innego oszołoma.
@Stooleyqa: Przecież Biedroń to narodowiec, więc dlaczego narodowcy mieli by mieć ból dupy, gdyby został prezydentem?

– Nie wyjadę za granicę, żeby wziąć ślub. Mam swoją godność. Jestem Polakiem, kocham Polskę, jestem patriotą, jestem narodowcem. Śpiewam Rotę, śpiewam polski hymn, noszę polski paszport i dowód osobisty. I chcę ślub wziąć w Polsce. A nie za granicą, jak jakiś tchórz – przyznał.
@InnyKtosek: Podaj mi definicję nowoczesną? Boże, jak w ogóle można tak zmieniać definicję? Nowoczesna... to ja po poprosze historyczną poprawną definicję jednak. Zreszta już ją podałem - według niej PiS to nie jest prawica.
Według nowoczesnej?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lewica_chrze%C5%9Bcija%C5%84ska
Nawet tutaj średnio pasuje bo nie są chrześcijańscy. Ogólnie lewica jest nijaka bo jest sprzeczna wewnętrznie - mówi o wolności a nie ma ideologii bardziej niewolniczej, doktryną lewicy jest zabrać całą wolność, wolność słowa?
@Loloman: Jeśli taka jest definicja konserwatyzmu to dla mnie spoko, częściej spotykam się raczej ze stwierdzeniem, że konserwatyści twięrdzą, że "chłopak dziewczyna normalna rodzina" ( ͡° ͜ʖ ͡°) wg Twojej definicji sam jestem konserwatystą :D