Wpis z mikrobloga

@czinczinatti Weź Desmoxan, serio! Mój ojciec palił 2,5 paczki dziennie. Gdyby ktoś mi powiedział 4 lata temu, że rzuci fajki to bym się tylko głośno zaśmiał, a ten nie dość, że przestał całkowicie palić to jeszcze zrobił to w dwa dni. Jedyny minus to częste koszmary senne, które są nawet wspomniane na ulotce ( ) Żeby było ciekawie moja mama też rzuciła fajki w tym roku i
@czinczinatti Mirku, przeczytaj tę ww. książkę o rzuceniu palenia. Ona działa, potwierdzone info na przykładzie wielu osób, w tym moim i kilku moich kumpli, byłych nałogowych palaczy. I nie polecam się bawić w żadne zastępniki, plastry, #!$%@?, muje. Odpal sobie tę książkę, serio. Powodzenia
Mirki, rzucam fajki bo założyłem się z narzeczoną że mi sie uda (ona sądzi że ni #!$%@?). Dejta plusa żeby sie udało. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@czinczinatti: uda ci sie :) dwa lata temu rzuciłem z dnia na dzień mimo, że paliłem 1-2 paczki dziennie
Ja użyłem (nic nie użyłem) i rzuciłem palenie po 0 latach palenia. Bardzo dobry sposób to naprawde nie takie trudne jak się wydaje, a efekty niesamowite
@plecak_odrzutowy: Hehe ja nie dość że przeczytałem tą książkę to jeszcze zaraz po tym, po pijaku założyłem się z kumplem że kto z nas pierwszy zajara ten stawia drugiemu 1L Jacka Danielsa. Nie palę już 5 lat, kolega po 3,5 przyjechał do mnie z litrem, ale rzucił spowrotem i już rok nie pali.

14 lat palenia, paczkę dziennie rzucona ot tak. Nawet mi się nie chciało palić.
@czinczinatti: palę 8 lat, przerabiałem desmoxan - rzeczywiście po pierwszej kuracji nie paliłem jakieś 8-10 miesięcy, niestety zacząłem ponownie ze swojej głupoty... teraz po roku palenia znów rzucam, nie palę od 3 dni, tym razem bez żadnych wspomagaczy - tylko silna wola ;) zobaczymy.
@czinczinatti: Nie bierz desmoxanu od tego gówna w trakcie kuracji wielu mężczyznom strasznie maleje libido, przeczytaj książkę. To moje kolejne rzucanie sam już nie wiem które, coś koło 10 pewnie, w tym chyba z 4 razy z desmoxanem. Pierwszy raz tak skuteczne, 201 dni póki co. :) Polecam tę książkę!