Wpis z mikrobloga

@MireczekMichal: Ja mam odwrotnie - mnie przeraża że muszę zdziecinnieć, bo zamiast skupić się wyłącznie na porządnych rzeczach takich jak praca, to muszę "wychodzić do ludzi", co niestety opiera się głównie na zabawie.
Uroki bycia zbyt dojrzałym dzieckiem jak na swój wiek. Po coś ewolucja zrobiła dziecinność.
@fsfdjf: będąc gówniakiem wyobrażałam sobie, że mając 20 lat będę nosić szpilki do pracy, do której będę dojeżdżać jakimś ładnym autkiem, a wieczorami będę szykować kolacje dla moich przyjaciółek i ich + moich dzieci w moim mieszkaniu... tymczasem leżę w łóżku w wynajmowanym pokoju, jestem w dresie, nie mam pracy, bo ciężko pogodzić ją ze studiami dziennymi, dzieci tym bardziej nie posiadam, wszędzie dojeżdżam komunikacją miejską, moja jedyna przyjaciółka jest 1000km
@fsfdjf: czasy sie zmieniły, kiedyś ludzie duuużo wcześniej brali śluby, decydowali sie na gówniaka żyli innym trybem życia, inną pracą
Ja mam ponad pół wieku a nie czuje sie jakoś dorosły xD Wracam po pracy i przeglądam sobie neta, gram w gierki czy idę #!$%@?ć na rowerze. Kiedyś w moim wieku to miałbym już dzieciaka 7-8 letniego