Wpis z mikrobloga

Jestem w elohell xD

Od trzech dni przegrywam 80% gier. Z P1 spadłem do P3 na mejnie, a z konta kumpla które miałem boostować z G2 do G4 (własciwie to prawie G5). Mam niesamowitego pecha do matchmakingów i tyle, adc praktycznie cały czas mam dużo gorszego od enemy, 1 na 5 gier zdarzy się że jest lepszy. Na 20 gier 4 miałem 4v5 (każdy #!$%@?) i jeden 5v4 i też #!$%@? (pic related xD). Wiem, że niektóre z tych gier mogłem pewnie pociągnąc ale frustracja sięga zenitu. Im bardziej się staram tym gorzej wychodzi, trzeba zrobić sobie przerwę, pograć normalki, znaleźć nowego czampa którego będę mógł wyciągnąc na rankedy.

Jak gram jungle, wszyscy inni fidują mimo że biegam od linii do linii, gram mida to nie umiem kerować i zawsze linia jest na równo ale reszta przegrywa i gra w 15 minucie się rozstrzyga z reguły. Na ADC nie umiem grać, a jak próbowałem supka to zawsze dostawałem #!$%@? ADC, który był miażdzony przez przeciwnego. Największy problem mam z ADC, naprawdę na ostatniego 40-50 meczy trafił mi się 5 razy ogarnięty, który wygrał linię albo przynajmniej nie fidował.

W obrazku załączona gra przegrana 5vs4, grałem w lesie. Typ wybrał Cait na mida bo nie dostał ADC. Ponoć D2 smurf xD. Lee z przeciwnej drużyny wyszedł po 2 deadach, a i tak #!$%@?śmy mecz. Skład enemy - Yasuo, Vayne, Taric, Diana. Dawno nie czułem się tak smutny jak po tej grze.

Czas odpocząć od tej gry, nie ma nic gorszego niz granie na tilcie.

#leagueoflegends #feelsbadman
Pobierz
źródło: comment_EJIdZi4jcaWLfv32kU5BQmBkXvmpOspJ.jpg
  • 27
@Zakakaikane: A jak grasz na suppie to nie baw się w typowych suppów tylko bierz coś agresywnego i bijącego jak midlane. Zyra,Vel'Koz. Sam się ostatnio keruję Zileanem lul. Janna też niezawodna mimo tylu sezonów, ale trzeba ją mieć ograną.
@Zakakaikane: Mam tak samo. Spadłem z g1 1pp pkt do g5 w 2 tygodnie i pomimo tego, że grałem dobrze to i tak był wielki lose streak. Dziś zacząłem grać kassadinem mid top i wygrałem 7 gier na 10 gdzie 4 były 4vs5 ;)
@Haraj: juz nawet zaczalem mieć teorię, że to spisek Riot games który testuje mnie czy nadaję się do grona elity graczy Ligi Legend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co najlepsze za przegrana dostaje -12 do -15 a za wygrana caly czas ~24
@Haraj: nie jestem przekonany co do tego, że Ivern się sprawdzi na niskim elo (platyne czy wysoki gold wciaz uwazam za low elo). Coś tam próbowałem pamietam jak był przesadzony do reszty i ludzie nie potrafili wykorzystac jego potencjału.
@Zakakaikane: szkoda strzępić ryja. Wczoraj grając w p3 dwie gry grałem dobrze ale bot to był dramat. Większość gier zazwyczaj przegrywam dlatego że mój bot został zniszczony. I nie chodzi o to że w 20 min we dwójkę zrobili 0-6 a z 0-16. Miałem wczoraj grę w której Vlad do 7 min wywalił się z 5 razy. Pierwsza #!$%@?ł, zrobił tp i po 10 sec się #!$%@? XD.