Wpis z mikrobloga

IF tak czy nie? Aktualnie IIFYM ale bez norm czasowych. Zastanawiam się nad wrzuceniem sobie okna na 5-7 h (przed treningiem i po) 3 x w tygodniu. Reszta to dni nietreningowe*, jest sens zmieniać okno do 3h?
*jeśli chodzi o ciężary, są interwały skupianie na mobilności, poprawie techniki.
Mam aktualnie nawrót bulimii i ortoreksji.


#mikrokoksy #chorobytwinkle
  • 41
@4833478: Jasne, ale teraz np. od wczoraj 16 nic nie jadłam a wczoraj wbite niemal 1080 kcal prawie samym białkiem i tłuszczami.
Dzisiaj tylko kreta, woda, beta alanina i efedryna.
@Twinkle: Dalej nie rozumiem co to ma za związek z IF. Niejedzenie przez 27 godzin (wczoraj 16:00 do teraz) to już chyba dużo dłuższy post niż IF. Trochę to wygląda jak byś swoje zachowanie próbowała, świadomie lub nie, tłumaczyć IF-em, ale chyba nie tędy droga.
@4833478: Dlatego pytam czy zaczęcie IF ma sens. Psychiatra mówił żeby to ustalić samej i jak w ciągu tygodnia nie dam rady sama ze sobą to kieruje mnie pilnie na oddział do Warszawy, a ja nie chcę ponownie przeżywać tego koszmaru.
@Twinkle: Wiesz co, jeśli walisz sobie takie posty a teraz zamienisz je na IF z postami np. 16 godzin zamiast 26 to na pewno będzie lepiej, ale najlepiej w ogóle tych postów uniknąć.
Dzisiaj tylko kreta, woda, beta alanina i efedryna.


@Twinkle: To wynika z tej ortoreksji? Zdaje się, że osoba z tą chorobą powinna unikać za wszelką cenę supli bo celem powinien być powrót do "normalnego" odżywiania.
@4833478: Najchętniej bym tak zrobiła, bo leczenie w szpitalach to tylko strata czasu, progresu i stabilizacji posiłku.
No teraz już rodzinnego. Aczkolwiek dostałam #!$%@? za 2 g białka bo mi nerki wysiądą.