Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurdę, nie wiem co mi się ostatnio dzieje, ale coś mi się w bańce przewraca. Zaczynam odnosić coraz większe wrażenie, że moje życie nie ma sensu. To pewnie głupie, bo mam dopiero 22 lata na karku, mam fajną partnerkę z którą jesteśmy już razem prawie 2 lata, zarabiam (może nie kokosy), ale 3500 zł co miesiąc wpada na konto i w sumie mogę z nimi robić co chce, bo nie mieszkam jeszcze na swoim więc po opłaceniu comiesięcznych wydatków zostaje mi grubo ponad 2000 zł, mam również super znajomych z którymi można się nieźle zabawić i pośmiać. No i nie wiem, jakby pomimo tego wszystkiego ciągle mi czegoś brakuje, czasami mam tak, że siedzę i myślę sobie co tu zmienić żeby to wrażenie odeszło. Nie mam żadnej depresji, bo codziennie wstaje z dobrym humorem i w sumie ostatnio nawet kariera zawodowa mi wychodzi ponad moje oczekiwania więc dlaczego miałbym ją mieć? W dodatku nie ma dnia żebym nie lał się ze śmiechu z kolegami ze śmiechu więc tym bardziej nie wiem o co chodzi.
Miał ktoś z Was podobne zachowanie?
#psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 12
mam fajną partnerkę z którą jesteśmy już razem prawie 2 lata, zarabiam (może nie kokosy), ale 3500 zł co miesiąc wpada na konto i w sumie mogę z nimi robić co chce, bo nie mieszkam jeszcze na swoim więc po opłaceniu comiesięcznych wydatków zostaje mi grubo ponad 2000 zł, mam również super znajomych z którymi można się nieźle zabawić i pośmiać


@AnonimoweMirkoWyznania: niezły bajt milordzie ( ͡° ͜ʖ ͡
WolnaUkochana: żadnych ślubów. ogólnie życie nikogo nie ma sensu. przetrwanie, rozpłód, rozwijanie kariery, zdobywanie roznych rzeczy, zainteresowan. szukaj celu, ale nie rob dzieci w tak mlodym wieku bo potem ani tym dzieciom nic nie przekazesz, bo niewiele bedziesz wiedział ani nie bedziesz miał kiedy sie rozwijac bo zoona zona zona dzieci dzieci i ty na dalszym planie

Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: Potrzebujesz jakiejś wspólnoty która coś robi :D może to być wędkarstwo, parafia czy modelarstwo. Znajdź swoją grupę. A w to, że życie nie ma sensu nie wierz, to głupi nihilizm. Ma sens, życie jest a wszystko co jest ma sens. Nie będę Cię zamęczał filozofiami, ale życzę Ci wszystkiego dobrego.