Wpis z mikrobloga

#okultyzm #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #reptilianie #ufo #obcy #kosmici #opetania

Kolejna, piąta część dziwnych teorii. Część poprzednia.

21. Opętania. Opętania są znacznie bardziej powszechnym zjawiskiem niż się wydaje. Jednak nie są one widowiskowe jak z filmów gdzie opętany lewituje po pokoju i mówi w wielu językach. Opętania są subtelne i rzadko są one rozpoznawane. Opętany funkcjonuje w miarę normalnie, nie ma oznak klasycznego opętania, nawet nie musi być z pozoru "złym" człowiekiem, trudno rozpoznać u niego opętanie. Jednak sprawdza się tu zasada "Po owocach ich poznacie". Mianowicie osoba taka jest wampirem psychicznym dla otoczenia. Stopniowo doprowadza do obniżania stanu psychicznego osób z otoczenia. Odbywa się to przy pomocy zawiłych manipulacji psychicznych, jednak nie wynikają one z inteligencji i zamiarów opętanego. Najbardziej łakomym kąskiem dla negatywnych bytów opętujących są osoby nadużywające używek, a także kobiety ze względu na ich wysoką emocjonalność. Stąd pewnie powiedzenie "Gdzie Diabeł nie może tam babę pośle" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście to nie reguła.

22. Składanie ofiar z dzieci. Poza zwykłą gówniarzerią żądną wrażeń i bawiącą się w składanie ofiar z kotów jest na świecie grupa ludzi którzy składają ofiary z dzieci. W zamian za to mają otrzymywać ogromną władzę. Taką ofiarą miała stać się Madeleine McCann. Jednak ze względu na to że jej porwanie stało się bardzo medialnym wydarzeniem nie doszło finalizacji złożenia ofiary. Tak czy siak nie uchroniło ją to przed śmiercią.

23. Po śmierci, poza reinkarnacją, człowiek może kontynuować egzystencję jaką został zaprogramowany za życia. Tyczy się to głównie religii.

24. Wszystkie główne religie zostały stworzone przez ciemne siły. Mimo że zawierają w sobie sporo "światłych i dobrych" mądrości pozostaje wspólny bardzo kluczowy mianownik. Mianowicie przedstawiają bogów jako kogoś ponad nami pozbawiając nas tym samym siły i stawiając w roszczeniowej postawie. Przez to ludzie zamiast dążyć do prawdy i odkrywać BOGA w sobie czekają na zbawianie z zewnątrz. Między czasie ciemne siły mogą realizować swoje cele coraz bardziej zniewalając czekających ludzi.
Warto zaznaczyć że Jezus jest realną i prawdziwie świetlistą istotą. Jednak nie ma nic wspólnego z religiami poza tym że religie w fałszywy sposób zrobiły sobie na niego monopol.

25. Ci słynni Reptilianie czują się prawowitymi właścicielami tej planety gdyż byli tutaj przed ludzkością. Są wynikiem eksperymentów genetycznych, tak samo jak my ludzie, jednak eksperyment ich stworzenia miał powstać wcześniej.
damianooo5 - #okultyzm #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #reptilianie ...

źródło: comment_vZ4yrqTx8ZFm70LyQ940qExhTZNFtNEQ.jpg

Pobierz
  • 13
@srul2016: Rozumiem. Bez urazy, ale nie traktuję poważnie ludzi którzy czepiają się literówek. Te teksty piszę spontanicznie jak mam wenę i nie przywracam zbytniej uwagi do składni itp., ważne żeby sens zachować.

Co do bełkotu. Bełkotem bardziej były poprzednie części. W tej 5 części akurat poruszyłem bardzo przyziemne kwestie (no poza Reptilianami z 25 punktu :)).

Pozdrawiam
@Namarin: o Annunakach coś tam wspomne. Co do Plejadianów, to co ciekawe akurat wczoraj o nich pomyslałem, ale jednak mało o nich wiem bo mało się nimi interesowałem ze względu na to że temat zbyt popularny, więc i sporo dezinformacji na ich temat. Ba, nawet widziałem przekazy wymyślone przez jakichś atencyjnych kmiotków.
a coś o podziemnych bazach philu schneiderze ze tam wybuchła wojna pod ziemia i sZaraki z reptili robią sobie testy na ludziach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@goodidea: he, wczoraj nie zczaiłem w ogóle tego ale dzisiaj patrze i przecież ja znam ten temat :). W następnej części będzie o podziemnej bazie gdzie rzekomo Reptilianie mają swoją siedzibę (nie Area 51). Co ciekawe jest sporo relacji od tubylców