Wpis z mikrobloga

Właśnie przyleciałem do Polski wchodzę do maka poproszę duża biała kawę
8zl xddddddd
Ja #!$%@? serio tu trzeba #!$%@? godzinę za minimalna zeby sie kawy napić? Dla porównania w #uk za 7 funtów czyli minimalna najedzą sie 2 osoby dwoma zestawami
Nie hejtuje bardziej podziwiam
  • 183
  • Odpowiedz
@Veno86-grze w warmińsko-mazurskim. Ja co prawda nie jestem na tyle stukniety, żeby za tyle robić ale takie stawki jak najbardziej się zdarzają, nawet na olx piszą ogłoszenia ze stawką 8 netto, sam niedawno dostałem propozycję pracy jako dostawca pizza za 8 netto
  • Odpowiedz
@volver021: bo u nas do cen dolicza się koszty tajnej ochrony anty zamachowej i dzięki tym niewidzialnym specom mozesz sobie spokojnie pić kawę w macu bez obaw, ze zostaniesz nafaszerowany gwozdziami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@volver021: xd zdziwiony? A to dopiero poczatek karuzeli cenowego #!$%@?. Polska dziwny kraj. Ludzie zarabiaja 15 pln na godzine i jakims cudem buduja domy za 0,5 mln i zyja. To sie nazywa umiejetnosc oszczedzania ;) a na serio to kredycik panie na wszystko.
  • Odpowiedz
  • 7
Nie hejtuje bardziej podziwiam


@volver021: wow, weź jeszcze porównaj USA, Rosję, Pakistan i Sudan!!! To dopiero będziesz zdziwiony. Taka mała podpowiedź - siła nabywcza "płacy minimalnej" jest różna w zależności od kraju, uwierzysz???!!!!!

@mr_hammerer: wmawiaj sobie tak dalej u czuj oddech państwa na plecach które Cię dyma
  • Odpowiedz
  • 1
@Navari: xddd ale ja tylko na jeden dzień przyleciałem. To nie chodzi o to ze mnie nie stać.(bo donejty lecą xdddd) tylko #!$%@? takie dymanie na lewo i prawo
  • Odpowiedz
@quit13: podejdź do dotykowego ekranu w mcDonald w prawym górnym rogu ekranu wybierz I have voucher potem masz 2 opcje wybierz : Enter manual i wpisz kod : 23645776
  • Odpowiedz