Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czeczeCześć szukam ją ją jąkakającej się dziedziewczyny z Wrocławia. Mam problem z mówieniem od dzieciństwa. 2 lata temu podwoiło się to jąkanie. Logopeda troche mi pomaga ale mało to daję. Szukam kogoś z kim mogę pogadać i może zakochać. Zobaczymy. Mam już dość samotności. Mam 33 lata. Szukam dziewczyny w wieku 23-35 lat. Mam 180cm i 108kg wagi. Ostatnio mi przybyło bo zamulony na chacie siedze ale jak sie odmule to zaraz zrzucam do 85-90kg. Tragedii nie ma :)

Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji i chciałabyś się spotkać, pozwiedzać, pojeździć na rowerze, ruszyć tyłek z domu i pojojojąkać razem to zapraszam.
Nie potrzebuję twojego zdjęcia. Byle byś była przynajmniej 4/10 i nie była grubsza ode mnie... może razem zrzucimy :)

adres email do kontaktu: pioootreeek1984@gmail.com

popo po pozdraaawiam

#jakanie #wroclaw #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
czeczeCześć szukam ją ją jąkakające...

źródło: comment_mmn3F3pE3iWXCJnQGnMfiLuDskpihTCG.jpg

Pobierz
  • 13
**Yasi_Delaney**: Wiesz co, ja i mój niebieski się jąkamy, on trochę bardziej, nasze rozmowy są czasem tak zabawne że pozwoliło mi to pozbyć się bardzo ciążącego kompleksu, długo walczyłam z tym problemem u logopedów, ale dopiero taka swoboda rozmowy jak z nim pozwoliła mi przełamać się do mówienia, to pomaga, ale początki są trudne, taki trochę wstyd przed samym sobą, teraz no regrets, czasem jak rozmawiamy nawet o czymś poważnym i ze
OP: @fddsfdds31: taa, zastępczy, będę pierdzieć i bekać zamiast mówić hehehe
Spadaj dupku. Uda mi się wreszcie kogoś znaleźć i może wyleczyć to jąkanie. Już zrobiłem postępy w porównaniu z tym co był wcześniej.
Jak znajdę kogoś podobnego do mnie to może razem się ogarniemy i to wyleczymy.
@MlodyDziadzioSpamer: dzidzięki
@Kapitalis: na Korwina głosowałem pare razy ale nie jestem aktywny w tych tagach co napisałeś.
@dlugopis1: iiii
OP: Zazdroszczę wam. Chciałbym wreszcie z kimś pogadać na luzie jak wy bez głupich spojrzeń i śmieszków ze mnie po odejściu. Z drugą osobą jąkającom pewnie jest łatwiej. Taa, ciężko mi się rozmawia z ludźmi, zacząłem ich unikać jak ognia. Nawet ze znajomymi z którymi bujałem się całe życie przestałem się spotykać. Nie potrafię już z nimi rozmawiać. Jak się odnaleźliście?
Pozdrawiam :)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
mi pomaga akcentowanie i wolniejsze mówienie, choć wiadomo, wszystkiego nie jestem w stanie opanować. co do dziewczyny to jak jesteś zapasiony trochę to nawet płynne mówienie ci nie pomoże. kiedyś też zwalałem dużo problemów na jąkanie, ale teraz wiem, że to nie jest problem. miałem nawet dziewczynę dłuższy czas, mam kolegów i koleżanki, którzy nie zwracają na to uwagi w większości. chyba, że są dziecinni. głowa do góry