Wpis z mikrobloga

@grafikulus: dla niektórych idealny. Mój tata sobie bardzo chwali Lumię 735. Lubi robić zdjęcia, sprawdzić pogodę i poczytać wiadomości, a do tego ma super ekran. Dla niego 5/5.
  • Odpowiedz
@trzeci: No widzisz, tak się składa, że akurat miałem 2 WP i mogę śmiało porównać vs Android vs iOS. Dalej twierdzę, że poza nielicznymi zaletami WP to jest g---o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Treworek: Tak ale ten system był pisany pod lowendy z 512-1gb ram. Androida przestali pisać pod high end a skupili się na optymaliacji od jaiegos czasu i działa to dobrze nawet na gowno telefonach. Ja dziś cofne z 10 do 8.1 bo to nawet przy pisaniu klatkujw.
  • Odpowiedz
jeżeli ktoś nie korzysta z aplikacji, to WP >>>>>>>>>>>>>>> Android


@chalmi: To po c--j mu smartfon w takim razie?

wphone miał sens jak tanie telefony z androidem nadawały się jedynie do p-----------a w ściane z wściekłości. W tej chwili tanie telefony z androidem działają przyzwoicie a windows phone już zdechł
  • Odpowiedz
Jestem posiadaczem L820 od ponad 3 lat i ogólnie jestem zadowolony ale ten tel jest już troche dojechany... Więc spytam wszystkich czy na Androidzie znajde odpowiednik Here city Lens i ogólnie tych here aplikacji z Wp 8.1? bo że here we go jest to wiem ale że działa jak g---o w porównaniu do tej wersji z Nokii to też już ustaliłem
  • Odpowiedz
@grafikulus: przez dwa lata używałem Lumię 920. Telefon z zajebistym ekranem, aparatem i wyglądem, cholernie mi się podobał, idealny pod względem wielkości, jedynie denerwował dół telefonu, który był niezagospodarowany i można było tak przez pół skrócić miejsce pod ekranem. System na początku był dobry, miał to co trzeba, ale potem z biegiem czasu czuć, że te aplikacje są niedorobione oraz nie wychodzi nic nowego, brak dobrych alternatyw. Potem przesiadłem się
  • Odpowiedz
@grafikulus: pamiętam jak wykopki pałowały wiplera do tych telefonów, jaki to nie zajebiste telefony, przyszłość świetlana, pogromca iphona i androida... Teraz mają podobne marzenia do Xiaomi :D
  • Odpowiedz