Wpis z mikrobloga

@grafikulus: Ja pierdziele, jak Ty trafiłeś z tym wpisem, to koniec! Normalnie mam ochotę wywalić telefon przez okno! Nie dość, że 3 razy robiłam hard reset, bo się jaśnie pan zawiesił (samoistny reset podczas pisania SMSów, czy rozmawiania przez telefon to normalka), to jeszcze apka microsoftu potrzebna do autoryzacji logowania na wykopie jest kuźwa niedostępna. No przecież zwariuje.
  • Odpowiedz
@grafikulus: Mam model w ktorym nie działa juz mesenger. Równocześnie nagle zaczely wyskakiwać jakies durne reklamy, szczególnie podczas korzystania z map Google. Typu wygrales iPhone do testów. No i fb nigdy nie dzialal. Nie bylo subnitek tylko posty chronologicznie tak ze nie wiadomo kto komu odpowiada
  • Odpowiedz
@KaznodziejaNowejEry: @Saeglopur: @maciekawski: @Eau-Rouge: @satanisz: @Migfirefox: @Squall27: @Niemowa: @emebotskcus: Na nokii różowego z WP 8.1 update 2 jest tylko aplikacja alarmy, w której można jedynie budzik ustawić na określoną godzinę. Wszystkie te menu z kropkami są ograniczone jedynie do opcji dodaj, usuń, a po próbie dodania masz jedynie pole z godziną. Nie ma żadnej
Kryspin013 - @KaznodziejaNowejEry: @Saeglopur: @maciekawski: @Eau-Rouge: @satanisz: @...

źródło: comment_XWzKDF4J3gfvUXitESt9EOSarPqiQIv0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KaznodziejaNowejEry: Koniecznie hard reset po tak wielkim update jak właśnie z W8.1 do W10. U mnie też na 830 i na wielu innych telefonach działa perfekcyjnie, objawy które opisujesz brzmią na typowe. Upewnij się co do kopii zapasowej i synchronizacji wszystkiego i działaj :)

@Kryspin013: To zainstaluj apke OMG. Jeśli tutaj argumentem przeciw ma być to że czegoś nie ma i trzeba zainstalować apke (którą w dodatku elegancko
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Nie mam telefonu z androidem, a ten WP nie jest mój. Nie wiem czy jesteś pan fanboj WP czy co, ale na konkretny zarzut odpowiadasz "a u was murzynów biją".

Nie chodzi o fakt że możesz sobie zainstalować apkę bo w tej konkretnej wersji systemu u różowego akurat jest tyle niedoróbek, że połowę systemu trzeba by było przeinstalować. Od bo braku wsparcia dla podstawowych formatów audio po glitche graficzne
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Może to zabrzmiało jak faktycznie odpowiedź na jakiś zarzut więc przepraszam ʕʔ Taki już często klimat dyskusji online że często wchodzi się w agresywny ton :/ Chodzi mi tylko o to że to system sprzed paru lat i jest ciągle rozwijany (niech instaluje W10 nawet jeśli w trybie insiderskim). Jeśli czegoś brakowało, zwłaszcza tak podstawowego, to z pewnością jest w postaci apki od jakiegoś hindusa
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jaki to telefon? W prawie każdym możesz jako insider. Tak czy inaczej jeden z większych moich zarzutów i rozczarowań wobec MS to brak aktualizacji do W10 z automatu jak dla normalnej aktualizacji miałoby to miejsce.
  • Odpowiedz
@isomalta: To to jeszcze tragedii nie ma - mnie to potrafił sam z siebie dzwonić do randomowych kontaktów z mojej książki - taki to był #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tak, jak pisał @amator_kwasnych_zelek korzystanie na tym z Facebooka to dramat - w 8.1. nie ma już Messengera, wywala się co jakiś czas podczas przeglądania, w grupach facebookowych pokazuje tylko kilka pierwszych postów,
  • Odpowiedz
  • 0
Ojciec kupił WP bo chciał telefon na lata. I Facebook wyłączył mu właśnie messengera bez możliwości aktualizacji i odpalenia na tym telefonie. Super polityka #!$%@? xD
  • Odpowiedz