Wpis z mikrobloga

@Toniezarzutka: Aplikacje to dramat - używam tego jako drugi telefon i chyba wyrzucę do kosza, bo Android lepszy od tego (przynajmniej ma normalne apki, które się #!$%@?ą co chwila). A porównanie szybkości działania aparatu WP vs Ajfon np. to już w ogóle żena dla tego pierwszego - zanim w Windowsie odpali, to w Ajfonie już 3 zdjęcia cyknie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda trochę, bo usability WP
  • Odpowiedz
@grafikulus: telefony są bardzo fajne, aparat z lumii 920 był świetny, sam system po przyzwyczajeniu przyjemny, zwłaszcza obsługa kilku kont pocztowych i funkcje pomagające organizować swój czas. Pisanie przyjemniejsze, słownik jakis madrzejszy. Pozniejsza przesiadka na androida była ciężka. Tylko bateria bardzo słaba niestety:/ ogółem jak komuś potrzebny telefon do gier i spróbował wp to później tworzył takie wpisy.
  • Odpowiedz
@grafikulus: Telefony spoczko, kiedyś był potecjał nawet z sytem. Teraz równia pochyła, wsparcie systemu/apek. Sam mam i używam tylko dlatego, że jeszcze działa i szkoda kasy ale doskwiera brak apek coraz mocniej.
  • Odpowiedz
@grafikulus: Działa szybko ale jest niedopracowane. To gówno nie ma nawet minutnika w aplikacjach. Coś co jest standardem w telefonach komórkowych od samego początku chyba, a takich kwiatków jest więcej.
  • Odpowiedz
Aplikacje to dramat - używam tego jako drugi telefon i chyba wyrzucę do kosza, bo Android lepszy od tego


@grafikulus: hurr durr wyrzuce do śmieci to gówno, ale jak na allegro to wszystko schodzi w zaporowych cenach xD
  • Odpowiedz
@grafikulus: Używałem telefonów z systemami od Microsoftu od roku 2010. Używałem ich produktów - outlooka, onedriva, myszek Microsoftu, Windowsów XP, 8, 10. Wszystko jedna wielka #!$%@?. Taka #!$%@? że szkoda tego #!$%@? komentować. Jedynie wyjątki na plus to myszka, która jest świetna i Windows 8.1.

Byłem fanem produktów od MS - telefonów Windows Phone 7, 7.5, 7.8, 8.0, 8.1, 8.2, 10, poczty Outlook, kalendarzy, onedriva. Microsoft mnie z nich bardzo skutecznie
  • Odpowiedz
@grafikulus: mialem 2 lata lumie 1020 i gdyby nie internet explorer i brak aplikacji(nawet te od ms to jakies kastraty były w porównaniu z ios czy android) to dalej bym poszedł w ten system;p fajny aparat miał ten telefon
  • Odpowiedz
porównanie szybkości działania aparatu WP vs Ajfon np. to już w ogóle żena dla tego pierwszego


@grafikulus: Wszystko zależy jakie sprzęty porównujesz. Zanim odblokujesz iPhone ja już cyknę zdjęcie na L950

To gówno nie ma nawet minutnika w aplikacjach.


@Kryspin013: Ależ głupoty sadzisz
  • Odpowiedz
@grafikulus: Dla kogoś kto nie potrzebował aplikacji typu Symulator pierdzenia itp Windows 8.1 Mobile był super systemem - szybki, łatwy w obsłudze, atrakcyjny wizualnie. Telefony miały dobrą jakosć wykonania, apki się nie wieszały, aparat zwykle był bardzo dobry, ekran też był całkiem spoko, a większosć przydatnych aplikacji była lub ich odpowiedniki.

A potem przyszedł Windows 10.

Mam lumię 830, wczesniej miałem 720. Mój telefon po aktualizacji to Win10 to gnój. Apki
  • Odpowiedz
Imho system był całkiem, gwóźdź do trumny to: brak możliwości custom romow, apek itp. Już jedną firma nasyciła rynek taką ofertą. Póki początkowy boom się utrzymywał to nie miałem problemu z apkami itd. Później zamknięty ekosystem, brak możliwości wgrania zmodyfikowanego romu czy uruchamiania apel bez sandbox'a z ms i bezpośredniego ich wpływu na system - znudziły mnie
  • Odpowiedz
@chalmi: Niekoniecznie - na WP są też dziwne bugi, no bo jak nazwać np. taką sytuację, w której ktoś przesyła ci fotki przez Bluetooth, ty je zapisujesz, paczysz w galerię, a fotek ni ma...? ( ͡º ͜ʖ͡º) Takie to te Windowsy są.
  • Odpowiedz