Wpis z mikrobloga

#zalesie #zrodzinanajlepiejnazdjeciu #logikarozowychpaskow #tfwnobf

Ehh z rodzina najlepiej na zdjeciu... Dajcie kilka plusow na pocieszenie...
W weekend odwiedzili mnie rodzice. Dowiedzieli sie, ze rozstalam sie z niebieskim i nie ide na wesele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hurr durr, to ze sie rozstalas to nie koniec swiata, jak to tak na wesele Anetki nie isc... Nadmienie, ze Anetka a.k.a kuzynka lub siostra (cioteczna - tak sie mowi na lubelszczyznie jakby ktos znow sie mial #!$%@? i zarzucic mi #zarzutka lub #pasta) to jest chrześnica mojej mamy więc dla niej jest czymś oczywistym, że jej córka (czyli ja) też wybierze się na to wesele.
Na nic przekonywania, że to nie przez to, ze sie rozstalam nie ide, tylko dlatego, że dała mi jasno do zrozumienia że chodzi jej o hajs. Na nic mówienie, że zaprosiła mojego eks po tym jak się dowiedziała że ja nie ide.

Mango, na pewno to tak, że zaprosili go bo liczyli, że on Cie przekona - przecież zależy im na Twojej obecnosci

xD
chyba na zawartości koperty mojego bylego ( ͡º ͜ʖ͡º)
No nic, pare godzin namawiania i szantażu, żebym jednak poszła ale najbardziej to rozwalił mnie tekst mojej mamuśki:

jesli nie pojdziesz to nie licz, że jakiekolwiek pieniadze od nas jeszcze kiedykolwiek dostaniesz

ta... ostatnie pieniadze jakie od nich wzielam, to 200zł ktore pozyczylam (i oddalam!) na 2 roku studiow czyli jakies 5 lat temu i od tamtej pory jestem samodzielna - ba sama im pożyczyłam (i nie oddali bo nawet tego nie oczekiwalam) na jakies drobne remonty itd.
No ale cóż, wg nich to ja jestem tą złą bo nie chcę napychać portfela mojej materialistycznej kuzynce i w zamian oni chcą o ironio przestać nabijać moj portfel, czego i tak nie robia xD
Jak chcą to niech idą, w sumie to im nawet wypada, ale kuzynka z moimi rodzicami nie spotykała się dobre kilka lat bo imprezy rodzinne spędza ze swoimi niebieskim zawsze. Jestem pewna, że po weselu będzie dokładnie to samo - no ale ważne, że hajs się zgadza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Troche mnie to #!$%@? bo mimo wszystko są to moi rodzice i wiem, że dla nich danie koperty takiej jak dają chrzestni to miesiące wyrzeczeń i oszczędzania, zwlaszcza ze swiadomoscia ze Anetka liczy tylko na to...
___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
Pobierz MangoZjem - #zalesie #zrodzinanajlepiejnazdjeciu #logikarozowychpaskow #tfwnobf 

E...
źródło: comment_sagV7QpCMtfwwN1uISbiaat3EdGtDMl5.jpg
  • 20
@Arachnofob: też jestem sceptyczny. Potem jak już wszyscy trochę wypiją i się wymieszają to ok, ale co np na początku? Nie mam jakiegoś super bogatego doświadczenia weselnego, ale często widzę zwyczaj że rodziny wyraźnie są podzielone przy siadaniu (rodzina panny po lewo, pana po prawo itp)