Wpis z mikrobloga

@Primus_inter_pares: @pikus88:
Owacje owacjami, pamiętam tamten wyjątkowy mecz, ale mimo wszystko kibice Realu nie kibicowali Barcelonie :) Ale niemal wszyscy "neutralni" kibicowaly Barcy - na meczu reprezentacji z Portugalią jak prezentowali Deco to pół stadionu biło brawa.
@Ragnarokk: przejrzyjmy fakty jeszcze raz. Wspaniały i genialny Ronaldinho grający piłkę w sposób jaki wydaje się niemożliwy, zawsze uśmiechnięty, walczy do końca, nie przewraca się o powietrze. Po drugiej stronie jest Messi, bardzo dobry piłkarz który obraził się na reprezentacje bo se gola nie potrafił kopnąć i Neymar który mimo jego wywyższania jest co najwyżej dobrym piłkarzem ze szybkimi nogami który co mecz wykonuje przynajmniej pare megafrajerskich symulacji razem z reszta
@Ragnarokk: ja nie mówię, że kibicowałem Barcelonie bo jednak to koliduje z interesem RM. Niemniej oglądanie Roniego było tym co chciałem robić bo gość dawał magię na boisku. Mimo, że Messi sukcesami i nie tylko tym go przerasta to nie jestem w stanie przejawić takiej sympatii w stosunku do jego osoby. Tak samo lubiłem kiedyś oglądać Rivaldo w akcji.