Wpis z mikrobloga

Kilka osób było pytało kiedyś, to napisze. Wyslalem #upc rezygnacje z umowy, bo #vectra sporo tańsza. Nie chcieli obniżyć mi ceny w salonie, nie chcieli na infolinii, nie chcieli w dziale utrzymania klienta. Ci ostatni powiedzieli, ze i tak będą dzwonić, jak dostaną moja rezygnacje pisemnie. Na razie wysłali maila i smsa, ze im przykro ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jedyne co utrzymanie klienta chciało zaproponować to jakieś k---a kanały sportowe i gościu nie reagował na moje obiekcje, ze nie mam telewizora.

Po jakim czasie bez umowy będę dla UPC znów nowym klientem?

Wołam @beer_man, bo pamietam, ze był zainteresowany.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wonsz_smieszek: Dziena za zawołanie, chyba miesiąc musisz odczekać żeby nową umowę podpisać. Mi też się niedługo kończy ale ja to rezygnuję z tv bo jest zbędne a ceny neta będę jakoś negocjował. Mam namiary na mirka co niby w tym robi, ale sam nie pisałem jeszcze także nie wiem co tam można ugrać.
  • Odpowiedz
@beer_man: planuję sobie teraz wziąć net w vectrze (znów bez umowy na czas określony), więc jak się okaże za 2-3 miesiące, że upc obniży ceny, to najwyżej do nich wrócę. Te zmiany operatora są teraz tak niekłopotliwe, że nie wiem czemu tego nie robić, skoro różnice w cenie tak duże ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: UPC jest najstabilniejsze na mokotowie to u nich siedzę, ale ciężko z tymi negocjacjami, z tego co gadałem z mirkiem tam pracującym bo nie chcę nickami lecieć to można coś ugrać chyba w siedzibach
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: vectra to największe g---o pod słońcem - miałem w 2 lokalizacjach i kilkugodzinne przerwy 2-3 razy w tygodniu to był standard. upc jedyne prawilne, może nie jest najtańsze ale działa jak powinno (mam 3 lata i problem z netem miałem może z 5 razy - z czego prawie wszystkie były "zapowiedziane" w panelu klienta, ale tam nie zaglądam), jeszcze netia była w miarę spoko, ale vectre Ci odradzam, podobne
  • Odpowiedz
@ChomikBojowy: dlatego interesują mnie tylko umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia, więc jak będą słabi, to elo i wrócę do upc, gdzie przynajmniej dostanę lepsze warunki niż teraz :) No i w rezerwie oczywiście netia, orange i mobilne oferty :)

EDIT: w netii nie trzeba płacić za "utrzymanie łącza" jak w tpsa?
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Z Vectrą zależy czasem od miejsca, a pamiętaj że przy zamawianiu na odległość, czyli nie w siedzibie, masz też 14 dni na bezproblemową rezygnację jak przy zakupach online.

Przy umowie z miesięcznym wypowiedzeniem jest opłata instalacyjna 99 zł (przy fakturze); internet np. 100 mb/s za 49,90 zł.

(mogę ogarnąć zamówienie na priv i dopilnować instalacji)

P.S. Jeśli chcesz być gdzieś nowym klientem, to bierze się na nową osobę. Nie
  • Odpowiedz
@tler: Tak, właśnie poza lokalem sprzedawcy chcę zamówić :)

Czyli jeśli jeszcze raz za jakiś czas (np. po jedno czy dwumiesięcznej przerwie) przyjdę do upc to już nie będę dla nich nowym klientem?
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Powinieneś być, bo na adresie będą wyłączone usługi (ale przy UPC nie wiem jak to teraz wygląda).
Jeśli chce się natychmiast nową ofertę na ten sam adres, to bierze się na inną osobę.
  • Odpowiedz