Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_przegrywu: PUA? Nigdy nie zapoznawałem się z tym czymś, także nie wiem o czym mówisz. Ja mówię, po prostu, o emanowaniu dobrą energią życiową, bo takiego przegrywa po prostu "się wyczuwa". Jeżeli dalej chcesz się pogrążać w takim myśleniu - twoja sprawa, ale wiedz, że takie myślenie niczego nie zmieni. Aha, i obcesowość, to nie jest dobra cecha, ani w życiu, ani w internetach.
  • Odpowiedz
@beta_x: akurat ode mnie nikt przegrywu nie wyczuwa. Wierz mi, umiem to maskowac. Ale co z tego, skoro wnetrze z-----e? Co Ci z Ferrari, z ktorego wyjeto silnik? Taki wlasnie jestem. Ehhhh...
  • Odpowiedz
@Adronitis: @LyingLion: chłop 4/10 i tak ma gorzej od różowej 4/10 więc to żaden argument.

OP ma racje, urodzenie się kobietą to gra w życie na poziomie very easy.

Ale my, przyjacielu, mamy nad nimi przewagę - my możemy STAĆ SIĘ bardziej atrakcyjni w ich optyce(jeżeli dowiesz się, jak to zrobić właściwie...), a one - ładniejsze się nie staną(no dobra, można się tapetować, ale to DLA MNIE oznacza,
  • Odpowiedz
@3n3bl0: ja jestem takie 6, moze 7/10 i co k---a? cale zycie tfwnogf, a rozowy 5/10 mialby k---a milion adoratorow, nic nie musialby robic. Doslownie k---a nic. Do tego moglby miec z-----y charakter, zero pasji etc i i tak miala by kogos. Bycie rozowym to w sumie granie na cheatach. Ehhhhhhhh...
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: No właśnie. Mi też WIELE rzeczy ma świecie się nie podoba, ja też umiem to maskować, choć pracuję nad tym, ażeby maski nie musieć zakładać. Tylko ile jest osób, które POWAŻNIE i DOGŁĘBNIE przemyślały sens życia? Wartości, którymi się kierują? Przemyślały swoje wady i zalety? NIEWIELE. I nieświadome siebie osoby, niestety, kreują, czy dostosowują się, do trendów na świecie, na które wpływu NIE MAMY i nie ma PO CO
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: odważe się powiedzieć że różowy >=4/10 z wyglądu nie musi robić praktycznie nic, by mieć wokół siebie tabun adoratorów zapewniających łatwe życie, brak zagrożenia samotnością i pomoc w wszelkich problemach. Życie jak ze snu.
  • Odpowiedz
gadzam się, ale "cheaty" kobiet kończą się ok. 30 roku życia, a wtedy nasze "cheaty", jeżeli oczywiście chcemy, się odpalają( ͡º ͜ʖ͡º).


@beta_x: jak chociaż troszkę się rozwija i dba o siebie, to jeszcze długo ma lepiej, niż mężczyzna na podobnym poziomie atrakcyjności.
  • Odpowiedz
@3n3bl0: No tak, ale po 30 kobieta wkracza w tendencję spadkową swojej wartości, mocną spadkową( ͡º ͜ʖ͡º), więc wartość jej-maleje, nasza-jeżeli się postaramy, rośnie i utrzymuje się.
@wyjde_z_przegrywu: I właśnie o takim myśleniu mówię - i kobieta to "przeczyta" z ciebie. Bo one zwracają uwagę nie tylko na słowa, ale też(i to mocno!) na język ciała, mimikę, ton głosu, te sprawy.
  • Odpowiedz
@3n3bl0: I znowu się zgodzę. Panie, przez brak nacisku kulturowego na nie i jej czyny, strasznie się rozbiesiły, choćby w stosunku do naszych babć.
  • Odpowiedz
No tak, ale po 30 kobieta wkracza w tendencję spadkową swojej wartości, mocną spadkową( ͡º ͜ʖ͡º), więc wartość jej-maleje, nasza-jeżeli się postaramy, rośnie i utrzymuje się.


@beta_x: nie koniecznie, jak nie chce mieć dzieci, dba o zdrowie i utrzymanie dobrego wyglądu do tego jakieś osiągnięcia zawodowe - to się jeszcze długo utrzyma i bynajmniej nie ma gorzej od mężczyzn. Po prostu ten świat jest niesprawiedliwy,
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Wyrażasz, poczytaj sobie o tych rzeczach, o których powiedziałem, a zobaczysz, że -po prostu- nie dasz rady tego "utrzymać w sobie". Zawsze jakoś to wyrażasz(niewerbalnie oczywiście), a panie DUŻO lepiej odczytują język ciała niż my.
@3n3bl0: Wszystko to prawda, ale ja chcę uzmysłowić jedno - że mężczyźni mają większą szansę dowiedzieć się, jak to wszystko działa(no powiedz, jaka kobieta rozmyśla nad tym?), a, jeżeli wiemy jak to
  • Odpowiedz
Wszystko to prawda, ale ja chcę uzmysłowić jedno - że mężczyźni mają większą szansę dowiedzieć się, jak to wszystko działa(no powiedz, jaka kobieta rozmyśla nad tym?), a, jeżeli wiemy jak to działa - możemy ŚWIADOMIE zmanipulować proces, i w ten sposób "automat" kobiety będzie nas widział jako kogoś atrakcyjnego.


@beta_x: ale nad czym? Kobiety o tym wiedzą bardzo dobrze - z doświadczenia.
  • Odpowiedz