Wpis z mikrobloga

@Adronitis: nawet koło brzydkiej się ktoś zakręci prędzej czy później, jeśli oczywiście nie siedzi w piwnicy tylko pracuje/studiuje. w drugą stronę niekoniecznie
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: 1) P--------z kolego(niskie ciśnienie dziś jest, więc może to jest przyczyna). 2) Popatrz na plusy(niektórzy powiedzą dodatnie) bycia mężczyzną:
-nie masz okresów, wahań hormonów i innych takich przypadłości
-my piękniejemy z wiekiem(oczywiście, jeśli dbamy o siebie, co, ZNOWU, jest łatwiejsze niż mają kobiety)
-my możemy mieć zdrowe potomstwo przez praktycznie całe nasze życie, kobiety gdzieś ok. 35 roku życia nie powinny już rodzić(AFAIR występuje już dość duże ryzyko jakiś
  • Odpowiedz
@Adronitis: a pomysl jak ciezko maja brzydcy i niscy. Ja akurat brzydalem nie jestem, i mam te 180cm ale i tak clae zycie tfwnogf. Brzydka kobieta i tak ma latwiej od faceta.
@PrzegrywStulej: trzymalem w podbazie dwie na raz, fajnie bylo. Moje 5 minut bycia wygrywem, ktore skonczylo sie w 4 klasie podstawowej.
@LyingLion: a teraz wyobraz sobie to samo, ale zamiast rozowego to niebieskiego. Nadal
  • Odpowiedz
@beta_x: czasy sie zmienily. Dzisiaj nie oplaca sie byc facetem. 20 procent mezczyzn rucha 80 procent kobiet. Masz 20 procent szansy na urodzenie wygrywem. A rodzac sie kobieta tylko jedna na piec bedzie z-----a. Odwrotna proporcja.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Zasada Pareto, znam ją. Ale tak jak mówię - popatrz na plusy tego stanu rzeczy. To, że nie będziesz wysoki, czy naturalnie blondwłosy - no cóż, nie mamy na to wpływu, tak samo jak na wiele innych rzeczy. Ale my, przyjacielu, mamy nad nimi przewagę - my możemy STAĆ SIĘ bardziej atrakcyjni w ich optyce(jeżeli dowiesz się, jak to zrobić właściwie...), a one - ładniejsze się nie staną(no dobra,
  • Odpowiedz
@beta_x: widze jakies typowe gowno p---------e PUA. W ogole nie chce pajacowac, chce miec jak rozowe wszystko na tacy. Zero staran, robienia z siebie pajaca etc. Bycie rozowym to zycie z gorki, a zycie niebieskiego to tulaczka Syzyfa.
  • Odpowiedz