Wpis z mikrobloga

Kłócimy się już drugi tydzień z dziewczyną o to jak będzie wyglądał wieczór trzeciego czerwca.

Ona tak bardzo nie potrafi zrozumieć, że mecz który będzie tego dnia jest dla mnie istotniejszy od ślubu jakiejś jakiegoś gościa z jej rodziny, którego ona będzie widziała pierwszy raz na oczy. I tu nawet nie chodzi o to, że nie chce na niego jechać bo jak już potwierdziliśmy obecność to nie wypada odwoływać, a zresztą lubię takie imprezki. Ja kulturalnie o godzinie 20:30 poczuje się gorzej i opuszczę towarzystwo (zapewne niezauważony) na jakieś 2 godzinki, oglądać stream w pokoju. Wrócę jak gdyby nigdy nic, wyciągnę kilka ciotek na parkiet, popiję, pojem i pójdziemy spać. Ale niee.. Jej chodzi o to, że mam takie priorytety jakie mam. Nie potrafi pojąć, że to dla mnie takie ważne ze względu na to, że to prawdopodobnie ostatnia okazja dla mojego ulubionego od lat piłkarza na podniesienie pucharu ligi mistrzów jako wieloletni kapitan swojej drużyny.
I tak, jest to dla mnie ważniejsze niż 2 godziny ślubu ludzi, których będę widział pierwszy i ostatni raz w życiu.
I nie, nie zrobię tego nietaktownie, tylko normalnie jak człowiek bez robienia komukolwiek przykrości.

Swoją drogą to który geniusz wpadł na to żeby robić ślub tego samego dnia co finał ligi mistrzów w miejscu gdzie nie ma ani jednego telewizora? A czuje, że nie będę jedynym facetem zainteresowanym tym wydarzeniem.

Dobrze myślę czy nie? Bo już sam nie wiem..

#zwiazki #wesele #ligamistrzow #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 240
  • Odpowiedz
@pekauu: MECZ NA DRUGI DZIEN OGLADAC XDD JA #!$%@? CO ZA MATOLY XD

PS I CO WY MYSLICIE ZE NIKT MU NIE ZASPOJLERUJE KTO WYGRAL FINAL XD? WCALE NIE BEDA O TYM MOWIC W KAZDYM RADIU/TELEWIZJI CO 10 MINUT CZY PISAC NA KAZDYM MOZLIWYM PORTALU NIE MOWIAC O LUDZIACH W OKOL XD WYJDZ I OGLADNIJ MECZ W SPOKOJU POWINNI ZROZUMIEC A JAK NIE POTRAFIA TO SA PRZYGLUPAMI BENC. POZDRAWIAM CIEPLUTKO!
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Wiesz co to jest narzucanie? Nie każę nikomu robić jak ja chce. Przedstawiłam swój punkt widzenia i tyle. A jeśli już tak bardzo się mnie uczepiłeś, nawet nie wiem czemu, to często dostaję po dupie już po wszystkim, kiedy to ja przychodzę po pomoc czy jestem w potrzebie. Nie mam zamiaru mieć "jaj", bo ich nie mam.
  • Odpowiedz
@pekauu: w czasach streamów na komórkach to żaden problem, możesz oglądać na weselu i pewnie wokół Ciebie zbierze się grupka kilkunastu facetów chętnych na to samo, a przy okazji do meczu sobie popijecie, przegryziecie, itd.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Skąd to niby wywnioskowałeś? Nie mam jaj, bo niby jak mam je mieć? Jakbym miała urwać się z wesela by obejrzeć "meczyk w tv" to bym o tym jasno powiedziała, ale tego bym nigdy nie zrobiła, bo dla mnie są rzeczy ważne i ważniejsze.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Nie znoszę określenia "miej jaja", bo jednak nie są one tak twarde, jak niby w tym powiedzonku... Jeszcze raz to powtarzam, tak zostałam wychowana i nie będę się zmieniać, by tylko ugrywać coś dla siebie. Nikomu nie każę zmieniać swojego postępowania, więc i Wy tego nie róbcie. Wolę być fair i spędzić wesele z rodziną, niż za wszelką cenę oglądać mecz. Mam swoje pasje i wiem, ile można dla nich
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, serio? wyjdziesz z wesela bo mecz? zostawisz dziewczynę samą na imprezie BO MECZ? :D

jakbyś nie mógł obejrzeć go następnego dnia... Nie rób jej przykrości i nie wychodź z wesela, skoro zgodziłeś się pójść na wesele to dotrzymaj słowa a nie odstawiasz jakieś cyrki z powodu meczu, którego powtórkę możesz obejrzeć jak wesele się skończy.

@kwiati: ja #!$%@?ę, Twój komentarz jest właśnie tym czego się bałam i jednocześnie bardzo
  • Odpowiedz