Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: współczuje Ci, że gdy słychać z Twojej strony głos rozsądku - nie demonizujmy, ale alkohol nie jest czymś co służy ;) - to ludzie starają sie znaleźć argumenty, na korzyść alkoholu ;) niektórzy w żartach, i to rozumiem - ale niektórzy po prostu go bronią ;)) sam wiesz jak jest, nie oszukuj sie ;) i sam sobie przez nietrzeźwość narobiłem kilka problemów. Pozdrawiam! ;) bądź rozsądny ;) to sie ceni.
@Alteraktywnie: A ktoś powiedział że alkohol służy ludziom fizycznie. To jest narkotyk jak każdy inny który wyniszcza człowieka ale dla czego właściwie nie powinien od czasu do czasu kiedy może sobie na to pozwolić. Stresująca dobrze płatna praca też nie służy ludziom.
@ripp1337: Może dla tego ja nigdy nic "mega głupiego" nie robiłem po alkoholu.
@altnume1: a jak wyglada to krótkie wyjaśnienie? Ja osobiście po prostu twardo stawiam na swoim, ale najczęściej nie chce tłumaczyć, i szkoda mi ze większość moich relacji kręci sie, kręciła sie wokół używek, lub były nimi motywowane czy ubarwiane. ;) tez nie pije od ponad miesiąca, mimo ze nie miałem z nim problemu - poważnie ;) - za to z innymi używkami juz tak, i wole byc zapobiegawczy ;)

@pawel0707:
Jak patrzę na to co tu ludzie wypisują to wódka i piwo jest dla mądrych ludzi. Ja jestem ciekaw czy tylko tak piszecie czy faktycznie macie na kącie wielkie alkoholowe porażki.
@push3k-pro: Zmartwię Cię trochę, ale to o czym mówisz to pierwsze objawy upojenia patologicznego Lepiej zacznij się kontrolować z tym piciem, bo któregoś dnia obudzisz się w sztumie. Jest jeden plus: owy stan może być w sądzie uznany za podstawę do uniewinnienia sprawcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
a jak wyglada to krótkie wyjaśnienie? Ja osobiście po prostu twardo stawiam na swoim, ale najczęściej nie chce tłumaczyć, i szkoda mi ze większość moich relacji kręci sie, kręciła sie wokół używek, lub były nimi motywowane czy ubarwiane. ;) tez nie pije od ponad miesiąca, mimo ze nie miałem z nim problemu - poważnie ;) - za to z innymi używkami juz tak, i wole byc zapobiegawczy ;)


@Alteraktywnie: Większość moich
Zgubiłem plecak, wraz z nim bluzę i klucze do mieszkania, pokrzywiłem okulary.

@push3k-pro: no rzeczywiście #!$%@?łeś xD wiesz że takie rzeczy mogą zdarzyć się na trzeźwo ?


@laiklaicki: jeżeli uważasz gubienie rzeczy i rozwalanie sobie okularów za normalne, to znaczy, że powinieneś się już poważnie zastanowić czy nie masz problemu xD