Wpis z mikrobloga

@martwy_kotek: Błąd logiczny. Choroba jest naturalna, zapobiegnięcie jej jest czynem ludzkim. Tak samo jak śmierć z głodu jest "naturalna" (dzieje się bez ludzkiej interwencji) tak najedzenie się wymaga działania ze stroy człowieka. To że ja się nie zaszczepie można przyrównać do tego że nie dam jedzenia komuś umierającemu z głodu. Czy jestem s---------m? Tak. Czy jestem winny śmierci tego człowieka? Nie.

Czyli nie widzisz problemu w tym ze inni cierpią
  • Odpowiedz
@wsciekly_klapek_zawadiaka: W większości przypadków objawy zaburzeń ze spektrum autyzmu ujawniają się po drugim roku życia jak już dziecko jest po większości szczepień. Także równie dobrze mogę powiedzieć że herbata jest zabójcza, bo mój znajomy pił herbatę i umarł.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Ja nic nie mieszam. Nigdy nie miałeś zwykłego zapalenia ucha czy bólu brzucha dwa dni? Kiedyś, to było zapalenie ucha, bo Cię zawiało, czy ból brzucha spowodowany jakimś żarciem a teraz lekarz Ci powie.. Pneumokoki czy jakieś inne cuda. Szczepionki jeszcze wymyślili..
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: co do ucha, to jestem pewny, że teraz, to "pneumokoki". Brzuch możliwe, że mylę z czymś innym. Co do pneumokoków, to za gówniaka miałeś pewnie x razy zapalenie ucha i tyle. Obecnie małe dzieci mające zapalenie ucha są diagnozowane na pneumokoki. Szczepionka jest obowiązkowa już. Dziwnym trafem ja żyje, Ty żyjesz, ludzie dookoła.. Nie mieliśmy szczepienia na pneumokoki. Ciekawi mnie czy zapalenie ucha już u tych dzieci się w
  • Odpowiedz