Wpis z mikrobloga

Mireczki e-palacze, mam takie pytanko do was. Długo leciałem na starym e-papierosie, ale dzisiaj już całkowicie wyzionął ducha i jestem zdecydowany kupić coś nowego. I zgłaszam się do was z prośbą o polecenie czegoś do 200zł, bo ja szczerze kompletnie nie interesowałem się tym przez ponad rok i nie wiem co teraz jest fajnego. Co mogę dodać? No, że jak wcześniej wspomniałem nie będzie to mój pierwszy e-papieros i jakoś szczególnie na wielkich kłębach dymu mi nie zależy jak z lokomotywy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stawiałbym na dobry smak, moc i bezawaryjność. Jesteście w stanie polecić jakieś gotowe zestawy albo części z których można coś do 200zł poskładać? Dzięki wielkie za każdą pomoc!
#epapieros #epapierosy
  • 12
@Voltrex: zakaz sprzedaży atomizerów powyżej 2ml, zakaz sprzedaży baz i liquidów w butelkach powyżej 10ml pojemności i o mocy powyżej 20mg/ml no i to co dotychczas (zakaz handlu online, który edym ma w dupie, zakaz handlu transgranicznego, promocji, sprzedaży nieletnim).
Dodatkowo każdy liquid i atomizer i część składowa ma być przebadana przed wpuszczeniem do obrotu (w praktyce obsuwa do 6 miesięcy i koszty, więc mniej towaru i przesyarzały).
@Waspin: wydaje mi się, że z tym zakazem atomizerów powyżej 2ml to trochę bzdura.

powinien być umieszczony wyłącznie w specjalnie przeznaczonych do tego pojemnikach zapasowych, których pojemność nie może przekraczać 10ml, a w przypadku papierosów elektronicznych jednorazowego użytku lub kartridżach jednorazowych pojemność kartridży jednorazowych lub zbiorniczków nie może przekraczać 2 ml”.


jak znam życie, to niedługo będą atomizery jako "pojemniki zapasowe". z miejscem na deck z grzałką. w ogóle to 2ml
@vgf_: też mi się tak wydaje, w sumie podałem najczarniejszy scenariusz. W sumie w całej dyrektywie dla mnie najgorszy jest zakaz handlu transgranicznego (który na razie wszyscy mają w żopu, ale to się może drastycznie zmienić) i opóźnienie plus ew. wzrost cen, żeby odbić sobie legalizację.
@Waspin:

Art. 7f. Zabrania się sprzedaży na odległość, w tym transgranicznej sprzedaży na odległość:

1) wyrobów tytoniowych;
2) papierosów elektronicznych i pojemników zapasowych oraz ich części.

sprzedaży. kupić jak rozumiem możesz? w tym z chin. bo podstawy prawnej do zatrzymania przez celników raczej nie ma.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vgf_: też mi się tak wydaje, w sumie podałem najczarniejszy scenariusz. W sumie w całej dyrektywie dla mnie najgorszy jest zakaz handlu transgranicznego (który na razie wszyscy mają w żopu, ale to się może drastycznie zmienić) i opóźnienie plus ew. wzrost cen, żeby odbić sobie legalizację.


@marek-wozniak-750: Już wcześniej pisałem gdzieś tutaj, że byłem w edymie we Wrocławiu i powiedzieli że to dotyczy kartomizerów, że będę mógł sobie dokupić big