Wpis z mikrobloga

za prawie każdym #!$%@? razem


@iedrzei: Niestety, ale bez względu, czy szukasz 2 czy 4 kółek, znaleźć w PL coś co nadaje się do jazdy, to jak trafić 6 w totka. Dlatego obecnie rozglądając się za samochodem, szukam przede wszystkim prywatnych ofert z Niemiec, a najlepiej po znajomych zamieszkujących tamte okolice, tudzież czaję się na Lexusa IS300 należącego do szefa mojego ojca :).

bo to Kawasaki ( ͡° ͜ʖ
@iedrzei: Wiem, samemu niedawno próbowałem sprzedać auto i największym problemem dzwoniących było to, że w ogłoszeniu widniało coś na wzór "rzeczywisty przebieg około 500.000km, na liczniku 290.000km, posiadam pełną dokumentację potwierdzającą rzeczywisty przebieg" no bo jak to, sprzedaję przekręcony samochód podając prawdziwy przebieg, no żaden cep nie potrafił zrozumieć, że kupiłem auto z przekręconym licznikiem, udało mi się dotrzeć do poprzedniego właściciela w Szwajcarii, który wysłał mi książkę serwisową i wyciągnięty
@danielosw Podchodzę do ludzi tak, jakbym chciał żeby podchodzono do mnie, później mnie sumienie gryzie tylko :). Wrócę z pracy to wrzucę fotkę, aktualnie nie mam nic na telefonie. Kunia ma toto aktualnie 193, fabryczne 2.8, ale jak przyjdą graty, czyli cały dół od 2.7T, zamontuje się FMIC i dwie fajne suszarki, liczę, że spokojnie w granicach 300 paru koni będzie, później będę musiał go ogarnąć trochę wizualnie, bo 16 lat zrobiło
Pokaż jego zdjęcie.


@danielosw: Nie mam aktualnie lepszej fotki ( ͡° ͜ʖ ͡°), miałem dzisiaj zrobić, ale z warstwą syfu nie wygląda szczególnie fotogenicznie, tym bardziej z jednymi tylnymi drzwiami, nie do końca pod kolor, po tym jak jakiś #!$%@? przywalił mi na parkingu i kulturalnie #!$%@?ł ()

myślałeś nad body z rs4?


@Stitch: Na razie nie planuję żadnych
Pobierz Glenroy - > Pokaż jego zdjęcie.

@danielosw: Nie mam aktualnie lepszej fotki ( ͡° ͜...
źródło: comment_aH8xjNyVsF0YGBedWeNFdvVOybozaf0M.jpg
@Glenroy: bardziej chodzilo mi o bodykit. a co do skory. nie zgodze sie :) jesli masz klime w furze to problemu nie ma. Ja nigdy wiecej nie kupie auta bez skory. Samo czyszczenie nieporownywalnie lepsze.
@Glenroy ładny. Też miałem kilka razy problem na parkingu. Ktoś przywali i uciekł. Już przestałem dbać o takie ryski i zadrapania, bo szkoda nerwów.
.
Starsza wersja widzę, po odnowieniu będzie chodziła jak złoto.
.
Białe skóry w środku są spoko. Miałem w swojej E46 i chwila wystarczyła aby złapały temperaturę ciała. Klimatyzacja robiła swoje.
.
Teraz mam czarne skóry i też nie jest aż tak źle. Czyści się to elegancko.
.
@danielosw:

Ciekawe jak będzie się jeździło z ponad 300KM pod maską.


na podstawie mojego doswiadczenia z 350z, firebirda i 3.0 tdi z czipsem na 280 (shamowane), wyprzedzasz sobie jak motocyklem bez obaw
Ciekawe jak będzie się jeździło z ponad 300KM pod maską.


@danielosw: @Stitch: Miałem okazję pojeździć S4 B8 3.0TFSI i miałem pełne gacie z radości :D. Ogólnie mój sprzęt jest cały czas w fazie rozwojowej, bo w głowie cały czas mam zakup S4 4.2 V8, wtedy projekt albo znacznie zwolni, albo w ogóle zostanie porzucony i odsprzedany kolejnemu zawziętemu :). Wcześniej był plan zamienić V6, na 2.8 VR6, jedna głowica, bardzo