Wpis z mikrobloga

#konsole #nintendo #gry #gaming
Powiecie mi dlaczego ludzię lubią Nintendo?
Patrząc na biblioteke gier - conajmniej połowa jest kierowana do młodszych odbiorców a nigdy nie widziałem dzieciaka który ma Wii czy 3DS'a. Przeważnie posiadaczami są ludzie dorośli/dojrzali. Co Nintendo ma u siebie takiego ekskluzywnego, że dość dużo ludzi (co prawda nie w Polsce) je ta bardzo lubi? Mnie np. interesuje kilka tytyłów - cała Zelda, RE:Revelations i Monster Hunter. Szczerze powiedziawszy sam bym dla tych gier, które wymieniłem kupił konsole ale cena jest masakryczna (New 3DS to wydatek ok. 1000 złotych). Kończąc już tą wypowiedź moje główne pytanie brzmi:
Za co i dlaczego Nintendo jest lubiane wśród dorosłych? Nie znam nikogo, kto posiada/miał coś od Nintendo więc nie mam jak się tej osoby zapytać.
  • 28
@MemoryStick: Powiem tak...jeśli chodzi o wii to resdent evil, red steel, mad world, monster hunter, mario, no more heroes, zelda plus to ze wkładam płytę z gamecube i też zagaram, w co ? w moim przypadku np. soul calibur 2, metroid.
Kolejna sprawa to cena konsoli, a jest ona masakrycznie niska.
@MemoryStick: no z tym 1k za New 3dsa to przesadziłeś xD Brałem New pół roku po premierze i za konsolę + etui + ładowarkę płaciłem coś koło 800. Old 3dsa (na którym MH4U śmiga spoko, MHX też ponoć) był przez długi czas za 350 zł (Razem z grą wartą 70 zł :) ) A czemu ludzie lubią Nintendo? Bo ile można grać w to samo :) No i konsole Nintendo to