Wpis z mikrobloga

#magdazuk

Jakie są fakty?

- Nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok przeprowadzonej w Egipcie

- Nie ma przetłumaczonej rozmowy, którą słychać w tle nagrania, kiedy Magdalena Żuk rozmawia ze swoim chłopakiem Markusem

- Nie pozwolono stronie polskiej na pobranie wycinków ciała Magdaleny Żuk, by szybciej dokonać badań w Polsce

- Nie wiadomo, czy formalnie śledztwo w Egipcie nadal trwa, czy zostało zakończone

- Nie wiadomo, kto nie pozwolił Magdalenie Żuk wejść do samolotu w Hurgadzie

- Nie ma pełnej dokumentacji z Egiptu

- Nie ma zeznań rezydenta

Co ustalono do tej pory?

Prokuratorzy rozważają kilka wersji: samobójstwo, zabójstwo związane z handlem ludźmi, zabójstwo związane z narkotykami.

W sumie to nic dalej nie wiadomo, a po narkotykach pewnie już dawno śladu nie ma
  • 10
@cjkas: Co tam w tle, oni nawet tego co Madga mówi chyba nie odsłuchali, bo przecież sama potwierdza że zrobiono jej krzywdę i kto to zrobił. A skoro sam poszkodowany mówi kto i co, to chyba należy to uwzględnić jako dowód, ewentualnie udowodnić że kłamie.
@gigaset: jak markus pyta czy ja zgwalcili to ona lekko szepcze 'tak'.
tego markus nie slyszal i dalej zadawal to puste pytanie 'co ci zrobili'
ona nie mogla nic mowic, ale on mogl zadawac jednoznaczne pytanie xD
#!$%@?.jpg

@Kadej: tez jest taka teoria, czytalem jeszcze o kapitanie. na lotniskach jest miliard kamer, ale oczywiscie nagrania z tego zajscia nie ma (mozliwe ze nawet w ogole nie byla na lotnisku, ani
jak markus pyta czy ja zgwalcili to ona lekko szepcze 'tak'.


@instinCtoriginal: A potem ją pyta "Kto cię skrzywdził" i ona odpowiada "eM". On pyta "Co eM? Ten rezydent?" a ona ponownie stanowczym i wyraźnym szeptem potwierdza: 'Tak'. Więc nie wiem czego tu jeszcze brakuje, skoro jest nagrane oświadczenie samej ofiary. Ale od śledczych na ten temat nie usłyszysz nawet słowa.