Wpis z mikrobloga

Konfiarskie trolle niech srają tym Wołyniem dalej, a zrobią z tego tematu to samo co z Żołnierzami Wykętymi i Powstańcami Warszawskimi.

Kiedyś wręcz mistyczni bohaterowie i legendy, potem wielkie wałkowanie podczas kampanii wyborczej w 2015, zasranie nimi wszystkiego co się dało (w tym gaci z bazaru) i obecnie jest to wręcz martwy temat do robienia memów.

Nikt tak nie szkodzi Polsce i jej historii jak psycho-prawica.

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #wolyn #wojna #ukraina #neuropa
Clefairy - Konfiarskie trolle niech srają tym Wołyniem dalej, a zrobią z tego tematu ...

źródło: da5d6fe6b9f9a85f77e5d0cea6bb02aa

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • 69
@Lethorn: @Jurasik201

Wasze wypowiedzi idealnie obrazują co ma do zaprezentowania elektorat Konfederacji - szczucie, dzieleni ludzi na wrogów ojczyzny "fajnopolaczków" i wyśmiewanie czyjegoś wyglądu rodem z patusiarskiego technikum mechanicznego.
  • Odpowiedz
@Lethorn: a w naszym interesie jest to zeby w 3 dni kijów sie poddał i zeby europa zasiadala do rozmow z putinem? bo jego ekscelencja putin to geniusz i europa powinna mu buty lizac?
nie no to zle wypowiedzi konfederatow masz, inne musisz sobie znalezc bo rozne sa, zobacz tu na tiktoku mentzen fajnie mowi nie sluchaj innych co by pierwsi do kolaboracji byli
  • Odpowiedz
@Clefairy: Wytłumacz mi jak to szkodzi Polsce? W relacji z Ukrainą? Relacji której Ukraina potrzebuje dla swojej egzystencji?
To chyba bardziej Ukraina sobie szkodzi czcząc zbrodniarzy odpowiedzialnych za ludobójstwo swojego kluczowego partnera w regionie #!$%@?ąc tym coraz mocniej coraz szersze grono naszego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@harrame

a w naszym interesie jest to zeby w 3 dni kijów sie poddał i zeby europa zasiadala do rozmow z putinem?


Ale co to ma wspólnego z Wołyniem? Nie należy o nim mówić, bo trwa wojna? Nawet Niemcy przeprosili wiele razy, odcięli się od zbrodni które na nas dokonali, a Ukraina? Ani nie przeprosi, a ludzi za to odpowiedzialnych czczą jako swoich największych bohaterów narodowych.
  • Odpowiedz
@Lethorn powinno sie tak samo glosno mowic o Wolyniu co o Katyniu. Z jakiego powodu nie ma w ostatnich miesiacach podboszenia tematu Katynia, zsylek na Sybit itp?

Fajnokremlaczki
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: mnie obchodzi, bo jestem Polakiem i rozumiem polską rację stanu, a ta jest taka, żebyśmy nie graniczyli z państwem otwarcie nam wrogim o imperialnych zapędach, z długą historią krwawych wojen napastnicznych. No ale ta perspektywa może być czymś awangardowym dla kacapskiego toaletosceptyka
  • Odpowiedz
co cię obchodzi czy kijów się podda czy zesra czy zrobi cokolwiek innego?


@JanRouterTrzeci: A to mnie obchodzi towarzyszu, że nie chcę mieć Kacapii za bezpośredniego sąsiada na całej granicy wschodniej, wzdłuż kilkusetkilometrowego pasa ziemi, aby nasi żołnierze i służby graniczne nie były narażone na prowokacje z ich strony oraz ewentualną "operację specjalną"
  • Odpowiedz