Wpis z mikrobloga

@doktorplaga: do 5000 jeśli chodzi o fulla to raczej tylko używki, ewentualnie stacjonarnie można szukać jakichś wyprzedaży starszych roczników. Nie wiem gdzie i jak chcesz jeździć, więc nie wiem czy sztywniak się sprawdzi, ale w tym budżecie spokojnie można fajnego ścieżkowego hardtaila znalezc. A może jakiś HT na oponach plusowych? Popatrz na ofertę NS, Dartmoor, Kross
@doktorplaga: za niecałe 5tys można ściągnąć z UK Calibre Bossnut - marka trochę noname i do tego brzydki jak noc, ale na zagranicznych stronach i forach bardzo go chwala jako porządny i sensownie złożony rower o całkiem niezłej geometrii. Ale nie jest to enduro tylko ściezkowiec, poszaleć na tym też można. Wiem że to zabrzmi jak "dołóż 10k i kup coś porządnego"( ͡° ͜ʖ ͡°) ale bez
@doktorplaga: Primal ma lepsze koła i dużo lepszy widelec i jest ładniejszy ;) różnice w geometrii są na tyle małe że je pomijam. Jeśli mieści się w budżecie to brałbym go.

Tutaj masz testy obydwóch rowerów: Primal i Djambo. Co prawda Djambo zeszłoroczne, ale rama i część osprzętu chyba jest ta sama.