Wpis z mikrobloga

Kwintesencja tagu:
https://www.wykop.pl/wpis/24060311/moja-lista-spamerow-z-tagu-magdazuk-magdalenazuk-m/86328483/#comment-86328483

Jakiś idiota z nowym kontem wkleja foliarskie teorie bez pokrycia, broni innych fejkowych teorii (Markus synem dziennikarza GW, luksusowe prostytutki zarabiające 30k w noc) i wypominających te brednie spisuje w listę, dodaje na czarną listę i ... woła ich do swojego wpisu, w których nie mogą odpowiedzieć.
#magdazuk
  • 11
@El_Duderino: @JohnMatrix: @mrmydlo: wolę zakładać dobrą wolę, więc rozumiem że po prostu macie organiczone zdolności poznawcze / logicznego myślenia... stąd nieporozumienie. A więc wyjaśnię: ta lista była stworzona właśnie po to, by unikać spammerów, trollów, ludzi robiących sobie jaja ze sprawy. Nikt tam nie trafiał bo rzetelnie kontrargumentował. Trafiali tam ci, którzy z uporem maniaka bezmyślnie #!$%@? w jedną nutę (samobój, choroba psychiczna) wciskaną na siłę przez TVN/GW. My
Trafiali tam ci, którzy z uporem maniaka bezmyślnie #!$%@? w jedną nutę (samobój, choroba psychiczna) wciskaną na siłę przez TVN/GW.


@kknnoo: Ja nic takiego nie pisałem, ale tam trafiłem. W ogóle się mało w tym tagu udzielałem. Także nie #!$%@? logiki.

My chcieliśmy rozważyć wszystkie opcje, nie tylko tą jedną, i nie chciało nam się wkółko użerać z tymi samymi #!$%@? którzy są albo tak zakompleksieni i zapatrzeni w szkło że
@El_Duderino: najwyraźniej jakiś gość cie dodał przez pomyłkę albo coś mu się #!$%@?ło, #!$%@? mnie to, ale nie musisz od razu brać tak tego do siebie, ad personam napisałem ledwie 1 linijkę na wstępie, cała reszta dot meritum - sensu listy, więc co #!$%@? od rzeczy. Kompleksy ludzie jak ty ewidetnie mają, bo co im przeszkadza że ktoś chce dyskutować i nie chce się użerać z ludźmi którzy mu w tym
@JohnMatrix: po prostu jeden typ się podpalił za bardzo i zaczął tam wrzucać niepotrzebnie ludzi, idea była dobra, wykonanie może rzeczywiście #!$%@?, w sumie mnie to #!$%@?, każdy przecież sam sobie blokuje ludzi jak mu się podoba; mój problem jest taki - #!$%@? że ktoś tu się ma za nieomylnego szerloka, przerysowujecie tych którzy po prostu chcą rzeczowo dyskutować i nie chce im się użerać z ludźmi którzy tego nieportafią, rozumiem