Wpis z mikrobloga

#tfwnobf #przegryw #opowiescimango
Wiele osob pod moim wczorajszym wpisem, pisalo, ze za szybko sie poddałam z tym #tinder , inne znowu, że na Tinderze nie ma co szukac bo tam tylko segzy i rozpusta. Jak to w końcu jest? Bo zaczynam się zastanawiać czy faktycznie za szybko nie usunełam konta. Może wróce do gry. Bo studia już za mną, kluby mnie nie kręcą a w #pracbaza w związki sie nie wchodzi więc gdzie indziej mogłabym niby szukać? Jest jeszcze #badoo ale to chyba mniej popularny odpowiednik Tindera. Będę wdzięczna za Wasze opinie :) Oczywiście nie szukam tak od razu związku ani partnera na stałe, ale bez przesady, przypadkowy seks też mnie nie interesuje
  • 58
@MangoZjem
@Sam_w_domu
I tu popełniłes duży błąd w podrywie :) nawet jak twój humor jest do bani, trzeba druga stronę nim zainteresowac, np wiesz możemy pogadać mogłabyś sprawdzić czy odpowiada Ci mój humor, bądź to jaki jestem to nic nie kosztuje, straty oprócz czasu nie będzie żadnej a zyskać można dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie zaznaczać że twój humor jest z piwnicy... A może to tylko
@nemiroff90: Ja jej nie podrywam z dwoch powodow:

1. Nie powiedziala nic o sobie i jak widac nie jest zainteresowana.
2. Gdyby powiedziala to i tak bym nie uwierzyl bo za duzo bylo trolli na wykopie co zakladali konta zeby flirtowac a pozniej wyzywali od pedalow ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozatym kawaly o kobietach to dolna granica mojego poczucia humoru. Gorna to kawaly typu:

Co jest smieszniejsze
@Sam_w_domu: nie obraz sie bo to nic osobistego ale nie zalezy mi na znajomosciach z ludzmi z wykopu ;) i nie zalezy mi, zebys wierzyl, ze ja to ja :) po prostu napisalam ze byc moze mamy podobne poczucie humoru ;)
a wiesz jak sie wyciaga dziecko z blendera?

Ja zawsze będę powtarzac ze warto spróbować:) ja tam poznalam mojego chłopaka z którym jestem już ponad rok. Ale prawda jest taka że lepiej na nic sie nie nastawiać, ja założyłam tindera z mysla żeby po prostu kogoś poznać i mieć na z kim spędzać czas, ale jak się trafił ideał to miłość przyszła sama :)
@MangoZjem: Warto spróbować, ale dużo zależy od szczęścia. Moja siostra za pierwszym razem trafiła na faceta z którym jest do teraz (pierwsza randka 2 lata temu). Mi natomiast niedługo stuknie rok z dziewczyną z tindera.
@MangoZjem: Ja bym się nie poddawała, na tinderze jest mnóstwo pokemonów, ale można znaleźć super osobę. Dzięki tinderowi poznałam swojego obecnego niebieskiego i jest genialnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MangoZjem Tinder fajne narzędzie do poznawania nowych ludzi, ale nie chciałbym mieć żony poznanej na portalu randkowym. Kupa głupich lasek, choć przynajmniej czasami śmiesznie jest. Polecam jako odstresowywacz i jako narzędzie do szukania partnerów do piccy na mieście. W tych celach sprawdza się idealnie.