Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopkowi rodzice pisze do was by was ostrzec. Kilka dni temu poszedłem do znanej sieci drogerii "roSSmann" w celu kupienia pasty do zębów dla mojego dziecka. Wybrałem taką kuszącą wesołym dinozaurem i miłym kolorem by dziecko chętniej po nią sięgało. I tu przechodzimy do sedna sprawy, gdy wróciłem z zakupów spojrzałem na pastę raz jeszcze i wtedy przeżyłem SZOK... ta pasta umiejętnie zakrywa to z czego jest zrobiona!!! wystarczy usunąć kilka pierwszych liter firmy która produkuje to "coś" i wychodzi nam "my little cum"... jestem przerażony jako rodzic.. co za zbok produkuje takie rzeczy.. FUJ. Dlatego uważajcie co kupujecie swoim pociechom, mi udało się w porę zareagować.

Pozdrawiam ojciec Szymonka lat 5


#rodzicielstwo #wychowanie #truestory #afera
Pobierz C.....o - Drodzy wykopkowi rodzice pisze do was by was ostrzec. Kilka dni temu poszed...
źródło: comment_1T3GEk9S3Zw4TYmxLJ4eIyEV78LSB9DN.jpg
  • 23
@ChilippePoutinho trzeba to nagłośnić w mediach. To są sprawy, o których NALEŻY MÓWIĆ A MOŻE NAWET I KRZYCZEĆ. Wielu rodziców milczy bo co? Otóż dlatego, że boją się konsekwencji. Tu nie ma miejsca na strach, tu trzeba działać! Jeśli my rodzice zaczniemy się jednoczyć mamy większą szansę aby wygrać proces. Dzwoniłam przed chwilą do mojego adwokata. Powiedział, że wygrana to jedynie FORMALNOŚĆ Mam w planach napisać również list do Trybunału Sprawiedliwości w
@gouomp wie co mówi, zbyt długo pozostawalismy MY rodzice w ukryciu bojąc się wielkich koncernów farmaceutycznych i żywieniowych.. teraz to tylko pasta z... aż mi to przez usta nie przechodzi.. następne co będzie? Kupa w słoiczkach dla dzieci zamiast marchewki? ? Chrońmy nasze pociechy bo to ONE będą się nami zajmować na starość to ONE są przyszłością tego narodu!! ONI muszą ponieść KONSEKWENCJE swoich czynów..

Pozdrawiam ojciec Szymonka lat 5
@ChilippePoutinho cieszę się, że w końcu ktoś myśli tak jak ja. Czasem aż boję się kupować to co oferują nam w tej chwili te ZAGRANICZNE markety, które nie płacą powtarzam NIE PŁACĄ PODATKÓW W POLSCE. Wciskają nam za to żywność mocno PRZETWORZONĄ, prawie wszystko w tej chwili zawiera GTA! I jak ja mam to podać dzieciom? Ostatnio kupiłam taki oto płyn do mycia moich pociech gdyż skusiła mnie oprawa graficzna z misiem
Pobierz gouomp - @ChilippePoutinho cieszę się, że w końcu ktoś myśli tak jak ja. Czasem aż bo...
źródło: comment_pbRhDKbnxMFN0vrFiM9hbJ6W2jpT3eWA.jpg
@ChilippePoutinho jestem bardzo samotna. Ojciec owoców mego łona niestety nazwał mnie wariatką i odszedł do innej, bo według niego przesadzam. Ha, zabawne! I tak to się żyje z alimentów oraz pieniążków z 500+ lecz niestety bez silnych męskich ramion u boku. Jedyne co mi pozostało to moje dzieci dlatego dbam o nie jak tylko mogę.
Pozdrawiam, mama 3-letniego Fabianka i 8-miesięcznej Vanesski