Wpis z mikrobloga

@TM76: XRP - to bym rozpatrzył
STR - pumped shit, odpuść
ETH - spoko, ale tu jakiegoś super zysku nie będzie
ETC - warto
NXT - właśnie ma pompę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Resztą coinow z powyższych się nie interesuje
@Smule: Klasa, Dziękuje
@AmonGoeth: chcę kupić i wyciągnąć za 2 miechy, bez specjalnego strachu o kompletny dołek. A co do siedzenia przy kompie to siedzę po 16-18 godz, to nie problem, ale jak pisałem nie chciałbym być zmuszony do siedzenia przy tym i obserwowania.
@TM76: ETH i LTC jest najbezpieczniejsze, wplać i zapomnij. pozatym LTC jest na dużym trendzie ze względu na uruchomienie segwitu, ale jest mocno Bitcoin dependatnt tak samo jak ETH.
Jak btc nurkuje na gębe to jest jedna waluta która zawsze na takich wydarzeniach mocno zyskuje, to Monero.
ETC - ETH, idą tymi samymi śladami. ETH nieco bardziej stabilne od ETC.
ZCash - Waluta za którą stoją firmy technologiczne takie jak google,
@AmonGoeth: a Ty w jakich trzymasz? Ja nakupwoalem za $300 jaki gownocoinow, Jjust in case, może za rok albo dwa będę 10x tyle warte. Ale trochę #!$%@? je trzymać na poloniex, a znowu instalować dla każdej.portfel... Macie jakieś rozwiązania sprawdzone na to?
@CharlieSheen: Jak polo walnie to tak czy inaczej będą nic warte :D
@TM76: Na ryzykowny long term rzędu 2 miesięcy wybrałbym (ale nie wybiorę, bo mam za słabe nerwy): XEM, XRP, DGB i AMP.
Na spokojnie wybrałbym: ETC I LTC, oba złapać w jakimś dołku.
Z drugiej strony LTC...hmm jest bardzo spompowane, jasne, że będą kolejne ulepszenia, ale czy to będzie miało wpływ na cenę? Trochę się zmieniły czasy od
Mam 20 ltc z czasów jak były po $4, to sam ukopałem ale nie sprzedałem. Dokupiłem 15 po 115-120, więc póki co jestem z tymi nowymi na minusie. Zacząłem się bawić w to 1.5 tyg temu, ale rynek jest tak nieprzewidywalny że trzeba by siedzieć 24/7 przy kompie i szukać jakiś altów żeby zarabiać szybko na krótkich bankach
@Smule: Podobnie myślę o LTC. Generalnie to jest tak, że chcę na 3-4 zrobić zakup i po 2 miechach wypłacić. Trafi się to dobrze, nie to trudno. Trafi się dużo to ok, mniej - tego chciałbym uniknąć więc dlatego usilnie czytam różne opinie. Dziękuje
Mam 20 ltc z czasów jak były po $4, to sam ukopałem ale nie sprzedałem. Dokupiłem 10 po 115-120, więc póki co jestem z tymi nowymi na minusie. Zacząłem się bawić w to 1.5 tyg temu, ale rynek jest tak nieprzewidywalny że trzeba by siedzieć 24/7 przy kompie i szukać jakiś altów żeby zarabiać szybko na krótkich bankach. IMO strata czasu, bo #!$%@? to cały dzień i noc. Jestem póki co na
@TM76: Ja bym raczej unikał altów na long term, ja się w tym momencie nastawiam na zysk w kwestii najbliższych dni, czy tygodnia. Alty są bardzo spompowane, jakikolwiek większy ruch ze strony BTC i wszystko leży.
Przemyśl to LTC i spróbuj wejść w np. XRP które za parę dni prawdopodobnie zrobi kolejne ath.
I pamiętaj, złap dołek, ustal się go i trzymaj. Gra na giełdzie to przede wszystkim walka ze sobą.
@CharlieSheen: Zyski są ogromne, ja w altach siedzę od miesiąca i jeszcze się uczę, stąd nie zrobiłem jeszcze jakiś kokosów. Przyjdzie na to pora.
Dobry gracz przez ten miesiąc czy dwa na luzie zrobiłby z 1 BTC 10 albo 20.
No łatwo mówić po fakcie, a co jak będą spadki? Kasa leci na łeb na szyję. Nie ma dolarów na poloniex, tylko masz BTC i wszystko Ci leci. Można próbować shorty robić. Trzeba by siedzieć 24/7 i obserwować. Plus mieć jakiś algorytm który wykrywa dość wcześnie jak jakąś banka leci na którymś Alcie.
@Smule: na altach działa instynkt nie logika, więc ciężko mówić tutaj o umiejetnosciach bo jezeli ktos naprawde robi sporą kase to raczej dzieki szczęściu. Alty (nie główne) w kursach pozbawione są totalnie logiki ekonomicznej i tradingowej, punkt wsparcia fale elliota fibo tam nie istnieje. Pump and Dump nastepuje w kilkanascie minut pompujac kurs o 2000% w 30min potem go zrzucajac do starej ceny w kolejne 10min.

via BitcoinPlus
via BitcoinDark.

byłem