Wpis z mikrobloga

Bardzo długo zastanawiałem sie jak zatytułować mój kolejny wpis. Wybierałem długo spośród:
- Cała prawda o konwerterze
- Polska bieda(umysłowa)
- Dlaczego ludzie uciekaja z Polski
- Nie taka Polska fajna jak ją na mirko malujo

Postanowiłem ze zacznę bez tytułu.

Większość z Was ma mirko uważa że na emigracje to uciekaja tylko przegrywy które nie poradziły sobie w krainie miodem i mlekiem płynącej.Ze niby tylko takie nieporadne osoby wyjeżdżaja bo na zachodzie to wszystko za darmo dostajo.
Pozwólcie że wyprowadzę Was z błędu.

Rok 2008.Pensja minimalna w PL to 1126zł brutto ( ͡° ͜ʖ ͡°) netto jakieś 900zł max. Wasi rodzice #!$%@? za miske ryżu,większość z Was mirków i mirabelek sra jeszcze w pieluchy.
Konwerter nie narzeka na zarobki* pic rel,mimo tego #!$%@? z Polski.

Tak ,bardzo czesto używam sformułowania "Polska bieda" ale mam tutaj na myśli biede umysłową.To właśnie popchnęło mnie do wyjazdu z tego burdelu.Oszustwa,kradzieże,rozboje,brud,smród, #danielmagical ,PiS-PO wybierane co kadencję to w PL normalność do której prawie wszyscy się przyzwyczaili.Mało tego! Większości to pasuje ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie konwerterowi.

Powtórze jeszcze raz. Nie o pieniądze tutaj chodzi,wszystko rozbija sie o #!$%@?ą mentalność większości Polaków. Ja wiem,Wy siedzący na mirko jesteście zajebiści,jednak w PL żyje oprócz Was jakieś 35mln debili.

Na koniec ostatni gwóźdź do trumny: w Niemczech z 2mln dzikich #uchodzcy jest normalniej,bezpieczniej niż w czystej rasowo Polsce.

#niemcy vs #polska #emigracja #takaprawda #zarobki #polskabieda ##!$%@?
Konwerter - Bardzo długo zastanawiałem sie jak zatytułować mój kolejny wpis. Wybierał...

źródło: comment_NKdwsNccU0QHCSx9NM6EcVnrgYqQY2IT.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Konwerter: > Na koniec ostatni gwóźdź do trumny: w Niemczech z 2mln dzikich #uchodzcy jest normalniej,bezpieczniej niż w czystej rasowo Polsce.
30 poważnych ataków terrorystycznych w 12 lat. https://www.thereligionofpeace.com/attacks/europe-attacks.aspx
Przestępczość w Niemczech w przeciwieństwie do tej okropnej Polski zamiast spadać to cyklicznie rośnie :) http://p.dw.com/p/1HMgj | http://www.dw.com/pl/polska-i-niemcy-gdzie-bezpieczniej-multimedialny-test-z-s%C4%85siedztwa/a-18904175
  • Odpowiedz
30 poważnych ataków terrorystycznych w 12 lat


@ramolDL: Koleś rani siekierą ludzi w pociągu w Wurzburgu - atak terrorystyczny
Polska, Koleś zabija dziecko siekierą w biały dzień na ulicy - normalność.

Widzisz różnicę?
  • Odpowiedz
@Konwerter: Żadna normalność, po prostu tam to był zadeklarowany atak ze strony fundamentalistów, myślisz że w Niemczech nie zdarzają się sytuacje gdzie rodowity obywatel popełni jakąś zbrodnię?
  • Odpowiedz
@Konwerter: Danielmagical w 2008 roku miał 12 lat bodajże, a Ty piszesz, że był jednym z powodów Twojego wyjazdu. To co on Ci takiego zrobił, że musiałeś #!$%@?ć z kraju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zdarzają się sytuacje gdzie rodowity obywatel popełni jakąś zbrodnię?


@ramolDL: Nie poznasz nie zrozumiesz. W PL klepniesz dziewczyne w pośladek, powiesz koleżance w pracy fajna dupa ruchał bym to najwyżej plaskacza dostaniesz od niej. W DE staniesz przed sądem za napaść seksualną i trafisz do statystyk. Widzisz różnicę?
  • Odpowiedz
Danielmagical w 2008 roku miał 12 lat bodajże, a Ty piszesz, że był jednym z powodów Twojego wyjazdu


@Rimfire: Nie , ja pisze że od tego czasu nic sie nie zmieniło, dalej kult patologii
  • Odpowiedz
@Konwerter:

PL klepniesz dziewczyne w pośladek, powiesz koleżance w pracy fajna dupa ruchał bym to najwyżej plaskacza dostaniesz od niej. W DE staniesz przed sądem za napaść seksualną i trafisz do statystyk.


Faktycznie, zajebisty kraj!
  • Odpowiedz
@Konwerter: różnica jest nie mała. Mieszkałem trochę w Anglii. To co mogę powiedzieć to po 3 latach może sobie młoda osoba wybudować dom w Polsce, wyprowadzić się i ulżyć finansowo rodzicom. Stać go na życie, na spełnianie marzeń, samochód. Duża różnica z zakładaniem konta w banku, ubezpieczenie etc. Dzwonisz umawiasz się na godzinę, następnie przychodzisz proponują Ci kawę włączają film 20min i to wszystko. Chce tylko powiedzieć, ze jest to główną
  • Odpowiedz
@Konwerter: No to jak Ci tak dobrze to zostań tam, i uważnie rozglądaj się czy żadna ciężarówka własnie w Cb nie wiedzie bo uj wie kiedy to będzie. Są ludzie co nie chcą wyjeżdzać i tyle a patologia? jest wszędzie nie tylko tutaj myśli że tylko w PL jest taki magical? proszę Cię :)
  • Odpowiedz
i tyle a patologia? jest wszędzie


@profildogier: No i właśnie o to mi chodzi. Patola w PL to na porządku dziennym. W DE jak ktoś klepnie różowego w tyłek to pisza w gazetach o molestowaniu seksualnym.
  • Odpowiedz