Wpis z mikrobloga

Bardzo długo zastanawiałem sie jak zatytułować mój kolejny wpis. Wybierałem długo spośród:
- Cała prawda o konwerterze
- Polska bieda(umysłowa)
- Dlaczego ludzie uciekaja z Polski
- Nie taka Polska fajna jak ją na mirko malujo

Postanowiłem ze zacznę bez tytułu.

Większość z Was ma mirko uważa że na emigracje to uciekaja tylko przegrywy które nie poradziły sobie w krainie miodem i mlekiem płynącej.Ze niby tylko takie nieporadne osoby wyjeżdżaja bo na zachodzie to wszystko za darmo dostajo.
Pozwólcie że wyprowadzę Was z błędu.

Rok 2008.Pensja minimalna w PL to 1126zł brutto ( ͡° ͜ʖ ͡°) netto jakieś 900zł max. Wasi rodzice #!$%@? za miske ryżu,większość z Was mirków i mirabelek sra jeszcze w pieluchy.
Konwerter nie narzeka na zarobki* pic rel,mimo tego #!$%@? z Polski.

Tak ,bardzo czesto używam sformułowania "Polska bieda" ale mam tutaj na myśli biede umysłową.To właśnie popchnęło mnie do wyjazdu z tego burdelu.Oszustwa,kradzieże,rozboje,brud,smród, #danielmagical ,PiS-PO wybierane co kadencję to w PL normalność do której prawie wszyscy się przyzwyczaili.Mało tego! Większości to pasuje ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie konwerterowi.

Powtórze jeszcze raz. Nie o pieniądze tutaj chodzi,wszystko rozbija sie o #!$%@?ą mentalność większości Polaków. Ja wiem,Wy siedzący na mirko jesteście zajebiści,jednak w PL żyje oprócz Was jakieś 35mln debili.

Na koniec ostatni gwóźdź do trumny: w Niemczech z 2mln dzikich #uchodzcy jest normalniej,bezpieczniej niż w czystej rasowo Polsce.

#niemcy vs #polska #emigracja #takaprawda #zarobki #polskabieda ##!$%@?
Konwerter - Bardzo długo zastanawiałem sie jak zatytułować mój kolejny wpis. Wybierał...

źródło: comment_NKdwsNccU0QHCSx9NM6EcVnrgYqQY2IT.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
Jest jeden problem we wszystkim, co piszesz. Wskazujesz tylko skrajne przypadki i większość ma miejsce w obydwu krajach.


@mieszambigoslokciem: NIE. Nie zrozumiesz dopóki nie pomieszkasz tutaj troszeczke. Ja tak samo jak Ty byłem nieswiadomy .Powtórze jeszcze raz 28 lat żyłem w Polsce i myślałem że jest ok. Zarabiałem w porządku jak na tamte czasy.

Jeżeli chcesz się przekonac to możemy zrobic zakład.
Zostawiamy otwarte garaże (zostawiamy w nich opony,rowery itp.)na
  • Odpowiedz
Jestem inżynierem i jest mi w ojczyźnie dobrze


@mieszambigoslokciem: Inżynierze, chyba masz garaż? Jutro niedziela to czas kiedy Polscy hipokryci tłumnie odwiedzaja kościół. Chyba nie masz obaw ze ktos z tych bogobojnych katolików #!$%@? Ci garaż ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tylko mi nie mów że inżynier w Polsce nie ma garażu
  • Odpowiedz
@Konwerter co ma inżynier do garażu? Własnego nie mam, korzystam z rodzinnego. Nie zmienia faktu, że otwiera się on na pociagnięcie klamki i nikt jeszcze nie wyczyścił go. Do kościoła jeżdżę nawet podczas pobytu w Niemczech, nie widzę żadnej różnicy ;)
  • Odpowiedz
co ma inżynier do garażu? Własnego nie mam, korzystam z rodzinnego. Nie zmienia faktu, że otwiera się on na pociagnięcie klamki i nikt jeszcze nie wyczyścił go


@mieszambigoslokciem: Uwielbiam takie wymijające odpowiedzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) To takie typowo Polskie ;)
  • Odpowiedz
Własnego nie mam, korzystam z rodzinnego.

. A teraz odpowiedz, a nie wymijasz odpowiedź, co ma inżynier do garażu?


@mieszambigoslokciem: Ja nie jestem inzynierem ale stac mnie na własny garaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
posługując sie twoją logiką:
Też mam rodzinne własnościowe mieszkanie,Audi
  • Odpowiedz
@Konwerter ale o dwuletnim Q5 musiałeś wspomnieć, żeby te kuhwy, polaki, robaki #pdk wiedziały jak się żyje na zachodzie :D jeden eksperyment społeczny mamy więc za sobą: Polak może wyjechać z Polski, ale polactwo z Polaka nie wyjedzie nigdy :) kończę temat, bo zaczyna pachnieć cebulą. Alles Gute, pozdrawiam.
  • Odpowiedz