Wpis z mikrobloga

#motocykle #elektryka

miraski potrzebuje pomocy bo juz nie mam pojecia co to moze byc. Probuje zaistalowac kierunkowskazy LED z przodu i mam problem bo nie chca dzialac. Obrazek 1 przewod ktory podlaczam do wtyczki od yamahy. Obrazek 2 kierunek LED Obrazek 3 Stary kierunek. I teraz jest taka akcja podlaczam najpierw kierunek zarowkowy i dziala, robie zamiane i podlaczam kierunek LED i nie dziala. Myslalem ze kierunkowskaz jest walniety ale podlaczam go do tylnych kabli od kierunkowskazow i dziala. Niech mi ktos wytlumaczy o co tutaj chodzi.
Pobierz montrey - #motocykle #elektryka

miraski potrzebuje pomocy bo juz nie mam pojecia c...
źródło: comment_jyQhtE4OCTx9Ok9tCJacbA5PHUxFipm4.jpg
  • 24
@mechanikmotocyklowy: tak wiem i jest podlaczony przerywacz do pod LEDy tylko ze przerywacz tylko spowalnia miganie kierunkow. Problem polega na tym ze kierunki LED z tylu dzialaja a z przodu nie chca, dzialaja tylko zarowkowe z przodu.
@FLAqMastah: zalozmy ze ktos wczesniej odwrotnie podlaczyl kable i z tylu jest ok a z przodu kable sa podlaczone odwrotnie. Czy jak podlacze kable odwrotnie czy #!$%@? mi bezpiecznik czy cos? Bo rano mi #!$%@? ale nie do konca wiem przez co na cale szczescie byl zapasowy.
@montrey: a masz schemat elektryczny do moto ? Tam sa informacje jaki kolor to jaki kierunek, w TDM 900 jak przerabiałem instalacje to manual nieodzowny, ale na szczęście w serwisowce jest to bardzo dobrze opisane