Wpis z mikrobloga

Mirki na koncertach jakich grup i muzyków byliście w swoim życiu?

Ja na:
- Lady Pank
- Ich Troje
- Kasia Cerekwicka
- Perfect
- Popek
- Grubson
- Jamal
- Paluch
- Classic

A niedługo będę na Zenku Martyniuku

Nie ma co się chwalić wiem, niestety na Pink Floyd czy Beatlesów się nigdy nie załapię...

#muzyka #koncert #pytanie
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wujeklistonosza: Na Gilmoura pojechałem do Londynu. Bilet kupiłem jak tylko wyszło info o jego trasie koncertowej. Wtedy nie było w ogóle wiadome, że zagra we Wrocławiu :/ No, ale Londyn zwiedziłem i słuchałem Gilmoura na żywo w samym Royal Albert Hall ;)
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: Deep Purple, Fugies, Korn, Ska P, The Exploited, Biohasard, Cypres Hill, Wu Tang Clan, Soulfly, RAge Against The Machine, Jamaica All Stars, Bjork, Nick Cave & The Bad Seeds i jeszcze na od groma innych mniej i bardziej znanych.
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: Cypress Hill, Massive Attack, Faithless, Fatboy Slim, Snoop Dogg, The Qemists, Damian Marley, Ministry, Prodigy, Borgore, Westbam plus jakieś polskie rapsy, disco polo i dinozaury polskiej sceny
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: Mark Knopfler, Joe Cocker, ONA, HEY, Kult, KNŻ, Illusion, Tadeusz Nalepa i Free Blues Band, Gang Olsena, Acid Drinkers, Dezerter, Podsiadło, Brodka, Wawamuffin, Budka Suflera, Perfekt, Lady Pank, Farben Lehre.
  • Odpowiedz