Wpis z mikrobloga

#bmw #bmwe46 #e46 #motoryzacja #samochody
#e46bydk <--- unikatowy tag mojego projektu

Mirki. Wiem, że jestem zielonka itp. Moim marzeniem od dawna było zrobienie jakiegoś projektu. Padło na moje daily, że zrobię z niego kulturalny mpakiet z mocą powyżej 200KM. Szykują się modyfikacje nie tylko wizualne, ale też mechaniczne. Z racji, że jestem pechowcem to zakładam, że będzie dużo faili. Mój projekt możecie śledzić pod tym tagiem, ale najbardziej będę się skupiał na fanpage:
https://www.facebook.com/BMW-E46-project-by-DK-717035608468643/

Jeżeli lubicie motoryzację, chcecie od czasu do czasu przeczytać coś śmiesznego, zobaczyć jakiś poradnik o E46 to zapraszam na mój fanpage. Nie spamuję, nie zachęcam do wchodzenia na żadne inne strony. Tylko fanpage ze sporadycznymi wpisami, zdjęciami.

Myślę, że będzie fajnie :)
  • 22
  • Odpowiedz
@blackphoenix: tak M47N 150KM fabryczne.
Planuję zrobić pełen mpak zewnętrzny, może podsufitkę zmienię, inne turbo, inny program, inny intercooler, zaślepki do EGR, rozpórkę, wtryskiwacze ciutkę mocniejsze. Raczej sprzęgło z dwumasą zostanie bo stan jest ok teraz. Nie wiem jak skrzynia, pewnie będzie trzeba remontować, ale to się w trakcie projektu okaże. Felgi 18 wlecą, już mam kupione. Poluję na opony jedynie. Poza tym standardowe wymiany typu olej.
Chce też zrobić ringi
  • Odpowiedz
@e46_project_by_dk: Zawsze mnie w #!$%@? zastanawiało, po co tuningować słabszą wersję samochodu, skoro istnieje (i jest w #!$%@? popularna) wersja mocniejsza? Zrobisz cuda, #!$%@? muje, a na końcu się okaże, że i tak idzie gorzej od 330d
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz