Wpis z mikrobloga

Obserwuję ten tragiczny teatr od samego początku. Moje wnioski są takie:
1. Bardzo ważny wpis pani towarzyszącej Magdzie od Katowic do Egiptu - prosiła o kontakt siostrę Magdy i chciała opowiedzieć jak Magda bała się już na lotnisku w Katowicach - potem cisza o tym wątku
2. Te dziwne smsy przysyłane z telefonu rezydenta wg mnie nie były wynikiem otumanienia Magdy tylko dowodem na wcześniej ustalony plan działania
3. Od samego początku Magda miała obstawę. Wg mnie ten ustalony plan nie wypalił i pilnując Magdy chcieli mieć atuty w rękach. Telefon do Markusa był ostrzeżeniem. W tej "rozmowie" Magda przekazała wszystkie informacje. Gestami, szeptem itp.
4. Ci sami ludzie zgwałcili Magdę po przylocie, kiedy okazało się, że przyleciała sama, nie tak jak to było w umowie. Wykorzystali sytuację i pokazali kto tam rządzi.
5. Tekst na końcu nagrania. Tam się coś o------o - nie tak miało być, Magda jest w niebezpieczeństwie. Od tej pory zaczęli ratować własne tyłki, zostawiając Magdę samej sobie. Nawet ten lot po nią był ostrożny i raczej nie miał na celu jej zwiezienie do Polski.
6. Była ciągle faszerowana narkotykami - mogli ją łatwiej kontrolować.
7. Koleś w koszuli w kratę w szpitalu - było tyle wersji, że nie wiem kim jest. Jest kluczowy
8. Magda niestety wyskoczyła. Sama. Zero pomocy znikąd, osaczona, chciała uciec za wszelką cenę. Pod oknami schody, murki, spadła na jeden z nich bokiem, co tłumaczy obrażenia z jednej strony.
9. Chłopaki srają ze strachu.
10. Rutkowski zaciera ślady - jego wywiad w polsacie dziś wieczorem pokazał, że postawili wszystko na jedną kartę. Spanikowany był rozwojem sytuacji i włączeniem się Ministerstwa w śledztwo. A najbardziej informacją, że prokuratorzy będą sprawdzać powiązania "samobójstwa" w Karpaczu z Magdą.

Do tej pory nie wypowiadałem się publicznie o tej sprawie i są to tylko moje przypuszczenia i wnioski. Pewnie w niektórych się mylę ale tak to mi się układa w całość

#magdazuk
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soldado: 6. W rozmowie wyglądała na przerażoną, ale trzeźwą.
7. Rezydent, było. Identyczna koszula na zdjęciach z hotelu.
8. Skąd wiesz? Równie dobrze mogli ją wyrzucić przez okno, ale oglądając wywiad z lekarzami - raczej im ufam.
  • Odpowiedz
@Radek41:
7. - rezydent to ten co się opiera o ścianę - chodzi mi o tego na którego krzyczała i który ją dogonił - biały
8. - nie wiem - przypuszczam. Oni ją ciągle pilnowali i była im potrzebna
  • Odpowiedz
  • 5
@Radek41 @soldado chciałem dodać, że na pewno nie jest to rezydent. Rezydent ma rzadsze włosy, zakola i inną posturę. Rezydenta widać gdy przychodzi do szpitala z Magdą 28, a później w dniu jej śmierci jak wychodzi za noszami (jest inaczej ubrany niż koleś w kratę).
  • Odpowiedz
@soldado: generalnie mam bardzo podobno odczucia co do Twoich. kolejną niewiadomą jest czy pojechała tam przeszmuglować d---i (i gdyby rzeczywiscie cos zaczęło uwalniać się z woreczka/ampułki do jej organizmu to by tłumaczyło odmowę badań lekarskich) czy być panią do towarzystwa. też nie mam pewnosci, czy wyskoczyła sama czy jej pomogli. cała obsada nawet w nocy siedziała pod jej pokojem szpitalnym, więc może zechcieli przyspieszyć jej "s---------o".
  • Odpowiedz
@ukruszony__kubek: @soldado: Z tego co widziałem w TVP Info to skakała z 1. piętra, a były tam również schody, które zmniejszały h wyskoku. Była szansa, że gdyby była przytomna, to udałoby się jej normalnie zeskoczyć, więc
1) Była nieprzytomna - albo na silnych lekach już legalnie zaadministrowanych w celu uspokojenia albo
2) Miała związane ręce - nie udało jej się zdjąć wszystkich bandaży albo
3) Została wyrzucona (najmniej
  • Odpowiedz
@RomanErotoman: podstawowe pytanie - czy jest sens szmuglować coś do Egiptu czy raczej z Egiptu do Polski? Nie wiem jak to jest, ale wydaje mi się, że tam łatwiej o każdy towar. Może mieli lecieć oboje po zaopatrzenie a gdy wyszła sprawa z paszportem, Magda została namówiona by lecieć sama, że wszystko jest ustalone i da sobie radę ...
  • Odpowiedz
@soldado: Rutek kiedys chyba tez wyjasniał te akcje w Karpaczu i jak zawsze wyszła szopka i tyle. Teraz tez tylko swiruje. Moze on jest w kontakcie z tym Markusem, Złotym i cos kręci na boku ? Rutek jakos dziwnie sie zachowuje
  • Odpowiedz
  • 0
@soldado Ja mam inną teorię.
Koleś stosuje ten sam manewr co przy mamie Madzi.
1) Gdy był w Uwadze, podłożył laskę i całą uwagę przekierował na złych Arabów. Ja się nie zdziwię jak rodzinie kazał mówić to samo. Zresztą te wycieki z imprezy też są częścią tej gry.
2) Polsat pokrzyżował mu trochę szyki wczorajszym reportażem.
3) Dziś znów odwrócił kota ogonem - Polacy na pewno nie winni i (!) jedyny
  • Odpowiedz
  • 5
@soldado #magdazuk Przyjmijmy na chwilę, że to co podawał GMesserszmitt jest prawdą. Co ujawnił?

1) Ekipa Magda wpadła w towarzystwo bananowej młodzieży z Wrocławia. Synalkowie bogatych tatusiów, lubiący sobie przyćpać, mający dostęp do dragów.
2) Związała się jednym z nich - Markusem W. Renomowanym fryzjerem
3) Kolega Markusa Kamil C. ps. Złoty był chłopakiem zmarłej w tamtym roku K. Kaczorowskiej.
4) Tamta sprawa została zamieciona pod dywan przez kontakty 'tatusiów'. Oficjalna wersja s---------o (powieszenie się). W ciele dziewczyny znaleziono ogromne dawki
  • Odpowiedz