Wpis z mikrobloga

Swoją drogą, az serce mi się raduje ze jest to firma stworzona przez Polaka i tylko pokazuje jak wielki potencjał w naszym narodzie drzemie.
A hasło świetne.
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: Kolego- jeśli chcesz mi tłumaczyć czym jest Lange, Patek czy Breguet to wiedz, że obecnie mam zegarki i Patka i Lange, a wszystkich trzech wymienionych marek łącznie miałem w życiu kilkanaście- a nawet miałem okazję być w Vallée de Joux i obserwować produkcję Bregueta. Pisząc "to jedyne firmy, które mają zegarki warte sześcio- i siedmiocyfrowych sum" dowodzisz swojej nieznajomości tematu. Proszę, nie kreuj się na eksperta w temacie w którym nie masz potrzebnej wiedzy.

@Eestel: Patek w filmie był podrabiany :) Słusznie zauważył to @niedlapsa:

@gatchweek: ma rację i wie to każdy- nie ujmując firmie Patek Philippe hasło jest
  • Odpowiedz
Mają autorskie super skomplikowane mechanizmy, które działają tylko dzięki prawo fizyki i nigdy się w nich nic nie zepsuje.


@LuckyLuq: Powiedz to mojemu kumplowi który dostał rachunek na 15k euro za serwis AP
  • Odpowiedz
masowo produkowanych zegarków Patek to top topów.


To wiedziałem.

Niemniej hasło jest wyszydzane ze względu na "olewający" charakter w stosunku do klientów- "kup pan na lata, pan się nie musisz nim cieszyć" co idzie w zgodzie z polityką Patka- mało nowości, nie idą z duchem czasu.


Tego
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: zarzuca im się przede wszystkim nikłe zainteresowanie nowoczesnymi technologiami (mówię o rozwiązaniach mechanicznych) oraz brak nowych modeli- od laaaat bazują na tej samej gamie.

Na zdjęciu Nautilus 40 urodziny- napsuł sporo krwi fanom Patka :) Tak, chodzi o tandetę i nieustanne powiększanie- ten przedstawiony ma PIĘĆDZIESIĄT! milimetrów
AntoniPatek - @zirytowana_plaszczka: zarzuca im się przede wszystkim nikłe zaintereso...

źródło: comment_tgqi31AMuYblPMNkzl1I5Zv8twQf0WiT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kolego- jeśli chcesz mi tłumaczyć czym jest Lange, Patek czy Breguet to wiedz, że obecnie mam zegarki i Patka i Lange, a wszystkich trzech wymienionych marek łącznie miałem w życiu kilkanaście- a nawet miałem okazję być w Vallée de Joux i obserwować produkcję Bregueta. Pisząc "to jedyne firmy, które mają zegarki warte sześcio- i siedmiocyfrowych sum" dowodzisz swojej nieznajomości tematu. Proszę, nie kreuj się na eksperta w temacie w którym nie masz
  • Odpowiedz
@AntoniPatek: Fakt, mogłem nieco przesadzić, za eksperta się nie uważam, a jestem po prostu entuzjastą. I tak jak napisałem - o wielu pewnie zapomniałem. I chodziło mi o ceny nowych zegarków w kontekście trzymania ceny w przyszłości.
Przyznasz jednak, że o manufakturach które wymieniłem raczej nie da się powiedzieć złego słowa.
  • Odpowiedz
@AntoniPatek: Widzę, że nie słyszałeś o Elektrodzie, zatem wyjaśniam - elektroda.pl to takie forum dla pasjonatów elektryki i elektroniki. Siedzą tam zarówno domorośli hobbyści-amatorzy, jak i ludzie, którzy zajmują się tym zawodowo, a ci drudzy lubią się wywyższać nad tymi pierwszymi. Przykładowo: gdy jakiś amator zada pytanie, które dla profesjonalisty jest banalne, to zamiast normalnie odpowiedzieć, odpisuje coś w stylu: "Jak ty takich rzeczy nie wiesz, to ty się lepiej
  • Odpowiedz