Wpis z mikrobloga

@kopek: jest taka teoria że wykończenie od stanu deweloperskiego do zamieszkania kosztuje ok 800-1000 zł za m2. U mnie ta teoria się sprawdziła prawie idealnie (wyszło ok 950 zł / m2). Patrząc że nie musisz robić ścian pewnie spodziewałbym się kosztów do 800 zł /m2.

Nie wiem czy pomogłem, ale polecam zaprosić kilka ekip żeby wycenili zakres prac i negocjować do bólu.
że nie musisz robić ścian


@krzych0: Ty no, ale musi zrywać to co ma, jakieś płytki w łazience. To też kosztuje. :D

@kopek: zgadzam się z wypowiedzią, że 800-1000/m2 wykończenie. Do tego dodaj 400-1000 na doprowadzenie do stanu "deweloperskiego". Mało napisałeś, nie wiem co masz w łazience, co w pokojach. Jak instalacja do wymiany to i ściany Ci pójdą. Co na podłodze? Wrzuciłbyś ze dwa zdjęcia, nie wstydź się i
@kopek: Moja rodzinka robi remont mieszkania o takim metrażu. Póki co zrobili kuchnię i przedpokój i wywalili już ze 20k, jak nie więcej.
@kopek: zależy od miasta, materiałów, ekipy. Są tacy, którzy za mniej niż 2k/m nie robią, są tacy, którzy uwinęli się w 1k. Osobiście nie nastawiałbym się na zejście poniżej 1,2k/m.
Jak jesteście specjalistami od nieważne jakiej dziedziny w remoncie to zamieście swoją ofertę na portalu www.efachowiec.pl. Jest to nowy portal, w którym będą się zbierać specjaliści od remontu z każdego województwa. W końcu jakaś stronka gdzie będą mogli zebrać wszystkie złote rączki ;)