Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy ktoś w ogóle czeka na kolejne części mojego #eu4aar ponieważ zainteresowanie było dosyć znikome (po plusach stwierdzam). Częściowo przez to, że słaby ze mnie pisarz, a częściowo przez to, że faktycznie od 5 części zrobiło się dosyć nudno. Wszystkie kolejne części musiałyby być pisane wg schematu: kończy się truce, atakuję, zabieram prowincje, kończy się truce z następnym, atakuję, zabieram prowincje itd. I tak aż utworzyłem Imperium Rzymskie.

Nie wiem czy kogoś zawiodłem brakiem kontynuacji, pewnie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem nawet przez chwilę dociągnąć tą grę do końca, żeby podbić całą Europę, ale stwierdziłem, że lepiej po prostu zacząć nową rozgrywkę.

#eu4
Pobierz likeasir - Nie wiem, czy ktoś w ogóle czeka na kolejne części mojego #eu4aar ponieważ...
źródło: comment_nLBbA9NiRPwFDFSVgMdwQk98llhIq3Y7.jpg
  • 15
@like_a_sir: generalnie rozumiałem ideę w ten sposób, że stworzysz taką modelową rozgrywkę z wytłumaczeniem wielu elementów "w praniu" i wtedy ostatni wpis ze wszystkimi częściami wstawimy do opisu tagu wraz z innymi materiałami pomocniczymi.

Brakiem plusów nie ma co się zrażać, bo jak się tworzy własny tag, to wtedy ludzie obserwują wpisy z tego tagu, ale nie zawsze zaplusują, tak już jest :) Na przykład #lisaroscontent ma 35 obserwujących, a wpisy
@shad321: @Lisaros: a to jest moment, w którym stwierdziłem, że mi się dalej nie chce. Generalnie z AE radziłem sobie tak, że starałem się znajdować nieistniejące państwa, które miały dużo corów (Katalonia, Bizancjum, Bułgaria, Syria) i w pierwszej wojnie zabierałem tylko jedną możliwie najsłabszą prowincję, z której tworzyłem sobie wasala, a w kolejnych wojnach poprzez reconquest zabierałem reszte prowincji praktycznie bez AE. Polecam ten sposób
Pobierz likeasir - @shad321: @Lisaros: a to jest moment, w którym stwierdziłem, że mi się dal...
źródło: comment_rIb7WEXcuAxmX7BxiKqbzKA4nqn0PdAK.jpg
@like_a_sir: idea fajna ale nie ważne co będziesz robić achivment od paradoxu czy swój własny cel od pewnego momentu to są te same czynosci. Może same początki i w momencie pokazania już schematu skip do końcowej fazy? Jeszcze weź pod uwagę ile ludzie mają przeciętnie pod wpisami 0-10 plusów. Eu to bardzo hermetyczne środowisko.
@like_a_sir: Ruscy są tacy jak zawsze byli. Nigdy ich nie znerfili chyba. Chyba że masz władców 1/1/1 to masz w plecy z instytucjami. A tak to walisz w ryge/prusy i stamtąd przejmujesz instytucje/poprawiasz development i wojla.