Wpis z mikrobloga

Hej, postanowiłem założyć konto na wykop, ponieważ od dłuższego czasu śledzę tag programowanie i nie tylko.

Mam 27 lat, pracuję w Warszawie jako programista AX.
Stać mnie na wynajmowanie mieszkania i na życie w dobrym standardzie. Interesuję się technologią szeroko pojętą do tego stopnia, że jedno pomieszczenie w mieszkaniu przeznaczyłem na mini studio do słuchania muzyki, sprzęt za parędziesiąt tysięcy.

Do rzeczy... Kobiety mnie nie kręcą.

Szkodanie mi na nie czasu.

Nie chcę się wiązać, chociaż wzbudzam zainteresowanie kobiet. Jak się z jakąś spotykam to się kochamy, spotykamy, jednak po dłuższym czasie kobieta chce związku... a mi... to po prostu zwisa. Mam #!$%@?. Chociaż, że czuję potrzebę bliskości kobiet, to nie mogę się wiązać, po prostu nie czuję w ogóle miłości, oprócz pożądania, zaspokojenia swoich potrzeb. W grę wchodzi tylko związek z kobietą, co również się rozwija i wspólny seks i nic więcej. Wokół mnie kręcą się głównie blachary i związek z nimi mi odpowiada, bo nie potrzebują dużo czułości, uwagi... ale znowu, jak taka dziecko wychowa...

Od dwóch miesięcy nie mam kobiety i zmuszony jestem chodzić na dziwki... ale coraz bardziej mnie to przytłacza... lokale, kluby, poker, autka, ale kurdę nie mogę się związać, nie potrafię kobiety obdarzyć zaufaniem, jest dla mnie tylko partnerką z którą gotuję, spędzam czas, a przede wszystkim dziurką w którą mogę wsadzać.

Proszę o jakieś rady, dziękuję za wsparcie

#programowanie #psychologia #zalesie #problemy #pytaniedoeksperta
  • 10