Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@arsenalista: Polecam Czarnobylska Modlitwa - Swietłana Aleksijewicz, jej mąż był strażakiem gaszącym reaktor w Czarnobylu.

W ostatnie dwa dni podniosę mu rękę, kość wychodzi, rusza się, ciało od niej odeszło. Kropelki moczu, kropelki wątroby wychodziły z potem. Zachłystywał się wnętrznościami. Obwiązuję rękę gazą i zasuwam otwór, wszystko to z niego wygrzebuję. O tym nie trzeba mówić! Nie trzeba pisać! Wszystko takie drogie. Takie ukochane.
  • Odpowiedz
@BojtaS: #!$%@? na wykopie jak byly pelikany tak sa nadal xD Reposty z portalu dla krawedziowo-fioliarskich sebkow, zrodla jakichs krzaczkowych stron i powiesc xD #!$%@?, trzy miesiace bez skory, bez wstrzasu, obrazen wewnetrznych czy kataru xD Jeszcze typ sobie ucinal pogawedki z pielegniarkami, no legitne w #!$%@?. Historia miala miec miejsce w 1999 a jakos nikt wiarygodny o tym nie wspominal. Tak bylo pan wykop xD
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@arsenalista: tylko ze to zdjecie to ponoc fake, bylo to napisane i na mirko 2 lat temu. Predzej uwierze komus na quora, kto zamieszcza obszerna odpowiedz, niz kompilacji zdjec na sadolu. :)

PS. To nie jest nic personalnego, i tak masz plusa ode mnie za wpis, ale jednak zdjecie nijak sie nie pokrywa z historia. :)
  • Odpowiedz
  • 4
@arsenalista zdjęcie nie dotyczy tego wypadku.

A co do tej bzdury w procedurze to o ile mi wiadomo zamiast przygotować ciecz w hermetycznym mieszalniku zgodnie z instrukcją, w trójkę mieszali ją w wiadrze i jednemu z nich zbyt dużo się chlusnelo składnika.

Ale nie mam pojęcia jak było dokładnie.
  • Odpowiedz
@ do tych, którzy twierdzą, że to fake: no sprawdziłem te wasze źródła i wychodzi na to, że jedyne czym dysponujecie na poparcie swojej tezy, to jakiś komentarz na quora.com. Trochę słabo.

Może w takim razie wyjaśnicie, czym niby jest to zdjęcie i czego konkretnie dotyczy, bo to na pewno nie fotomontaż.

@pyzdek: @GracekPL: @paszczur: @stonka_ziemniaczana: @s0ma:
  • Odpowiedz
Nie robią na mnie wrażenia materiały z wypadków, zamachów, morderstw... ale ta historia jest wstrząsająca, nawet nie chcę sobie wyobrażać, co musiał czuć ten biedak będąc wbrew własnej woli podtrzymywanym przy życiu przez 3(!) miesiące.


@arsenalista: akurat tutaj obstawiam, że starali się go za wszelką cenę uratować i nauczyć się jak najwięcej z jego przypadku i tego jak przebiega choroba. Nie zdarza się to raczej często.
  • Odpowiedz