Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@arsenalista: slabo to jest przeklejac historyjke z #!$%@? gorelike stronek typie. Nie czytalem kłory bo sam opis jest tak absurdalny, ze nie musze dalej szukac. Poza tym zadne wiarygodne zrodlo nie wspomina o takim przypadku a uwierz mi, ze gdyby takowy rzeczywiscie mial miejsce, to przeciwnicy wykorzystywania energii jadrowej do znudzenia przypominaliby japonczyka, ktory przez 3 miesiace(xD) lezal bez skory w okrutnych meczarniach. Choroba popromienna raczej nie dziala w ten sposob.
  • Odpowiedz
@s0ma: Słabo jest rzucać oskarżeniem, a na jego poparcie mieć okrągłe zero, czy inaczej - gówno - jak w Twoim przypadku.
Jeśli zawsze czytasz po łebkach, to pewnie nie zauważyłeś, że rozmawiał z lekarzami na samym początku, zanim jeszcze popromienna akcja się rozkręciła. Reszty nędznych sarkazmów nawet nie będę komentował.

Czyli tak, jak myślałem - nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie. Po prostu fake i #!$%@? - w żaden
  • Odpowiedz
@arsenalista: wiec to brzmi jeszcze bardziej absurdalnie. Powiedzialem ci dlaczego, brak wiarygodnego zrodla, czlowiek bez skory nie zyje trzy miesiace a po takiej dawce promieniowania mozg sie poprostu wylacza, tak jak pelikanom przy takich sensacjach. W sieci jest pelno takich bzdur.
  • Odpowiedz
@s0ma: Dałbyś sobie obciąć rękę, że taka sytuacja nie mogła się wydarzyć? Jeśli to jest fejk, to po prostu uzasadnij, co przedstawia to zdjęcie i będziemy w domu. Nie uważam się za jakiegoś pelikana, tym bardziej nie robiłbym o tym znaleziska na mirko. Historia wygląda na autentyk, chyba, że ktoś to konkretnie podważy genezą zdjęcia.

A takie #!$%@?, że coś tam jest niemożliwe, to proszę schować między bajki.

Gdyby medycyna i
  • Odpowiedz
@s0ma: przecież jest mnóstwo normalnym źródeł, wystarczy użyć Google. Przykład - news z Guardiana z 2000 roku o śmierci jednego z trzech pracowników, gdzie wspomniane jest też o Ouchim.

Albo nie - lepiej porobić z siebie kretyna na Wykopie.
  • Odpowiedz
Może w takim razie wyjaśnicie, czym niby jest to zdjęcie i czego konkretnie dotyczy, bo to na pewno nie fotomontaż.


@arsenalista: myslisz ze fotomontaz to tylko Photoshop i obrobka cyfrowa? rownie dobrze to moze byc sprawnie przygotowany manekin, a zdjecie najzupelniej autentyczne, tylko ze manekina. Rownie dobrze to moze byc zdjecie ofiary z innego incydentu. Ja nie neguje autentycznosci tego zdjecia tylko stwierdzam, ze to zdjecie nijak sie ma do historii
  • Odpowiedz
@JazzJackrabbit: Ja na eutanazję w tego typu przypadkach zawsze patrzyłem jak na takie przekręcenie wskaźnika za bardzo na "dobre traktowanie", do momentu, kiedy dobre traktowanie człowieka zamienia się w złe - mimo szlachetnych pobudek.
  • Odpowiedz
@barani_leb: ja na sadisticu tylko przelotnie zobaczyłem fotkę, po czym zrobiłem research w sieci i to stamtąd znam całą historię. Źródeł jest naprawdę sporo. Wiesz, ja też nie jestem specem i nie wykluczam, że to jakiś fake, ale jednak źródła mówiące o wypadku popromiennym wydają się spójne i logiczne.
Powtarzam, że jeśli ktoś wiarygodnie wyjaśni to zdjęcie i jego genezę, to przyznam mu rację, ale póki co tylko widzę oskarżenia o
  • Odpowiedz