Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurza ta moda na facebooku na oznaczanie się w jakichś gównianych podmemach. Potem dostaję milion powiadomień, bo ktoś tam oznaczył mnie w obrazku typu "oznacz znajomego który ma rękę", "oznacz kogoś tylko po to, żeby zmarnować mu czas" albo co gorsza w memach w stylu "oznacz Olę, bo miała mi wymasować plecy" i na zdjęciu jest jakiś menel. No przezabawne. Chyba czas zrobić czystki w znajomych.

#zalesie #bekazpodludzi #gownowpis
  • 33
@gouomp Powinny być dwa odrębne FB. Pierwszy, niemal pierwotny model szukania i komunikacji się ze znajomymi. Drugi, do tworzenia relacji społecznościowych, które niestety są jakie są. W tym przypadku wykop jest milion razy lepszy. Tu jest większa anonimowość, a na fb będąc szczerym, możesz ponieść tego konsekwencje irl.
@yrzm W sumie jakieś wyjście. Gorzej jeśli to osoby, które często widzisz i automatycznie będziesz zastanawiać się, czy taka osoba nie zapyta czy coś się stało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gouomp: jezu, jak to widzę na tablicy to zawsze muszę się przejść z zażenowania, nie wiem, co bym zrobiła z żenady, gdyby mnie ktoś oznaczył pod takim heheszkowym memem. Jak dla mnie to dobra zabawa dla gimnazjalistów, jak robią to ludzie 20+ to już coś jest nie halo
@Mzil 4 osoby właśnie wyleciały ze znajomych, muszę sobie jeszcze przypomnieć kto jeszcze jest takim debilem, ale znając życie pokażą mi to w ciągu kilku dni. Nie chcę blokować oznaczania, chcę, żeby sami ogarnęli, że to co robią jest bardziej żałosne niż śmieszne. Bo nie wiem kogo to może śmieszyć, chyba tylko kogoś niedorozwiniętego umysłowo ( ͡° ʖ̯ ͡°)