Wpis z mikrobloga

Macron znowu grozi Polsce
Emmanuel Macron: "Wasz kraj przestanie istnieć!"


> Macron został zapytany przez jednego z użytkowników co sądzi o sytuacji w Polsce i czy zamierza podjąć jakieś kroki kiedy ewentualnie obejmie prezydenturę w kraju żabojadów. Prawdopodobny przyszły prezydent po chwili namysłu odpowiedział: "Słyszałem ostatnio sporo krytyki na moją osobę od partii rządzącej aktualnie w Polsce i odniosę się do tego tak: Nie macie prawa mnie krytykować, gdyż to co wyprawiacie przypomina dawny Związek Radziecki, wasze bolszewickie metody są straszne. Współczuję wszystkim normalnym Polakom. Jeżeli opozycja nie podejmie odpowiednich działań i dyktatura postąpi jeszcze dalej to Wasz kraj teoretycznie przestanie istnieć.

Co to jest za parówa to nie mam pytań
#bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #francja #polityka
Pobierz H.....a - Macron znowu grozi Polsce 
Emmanuel Macron: "Wasz kraj przestanie istnieć!...
źródło: comment_eY2qmJ21awtnUshOjh7N7uDv58DWXyL4.jpg
  • 42
każdy normalny polak powinien go krytykować, sankcje nie leżą w interesie żadnego polaka


@OliverQueen: Wszystko zależy jakie sankcje. "Normalni polacy", czyli w przytoczonym przez ciebie wypadku, wyborcy pisu, odbiorą taką druzgocącą porażkę na arenie europejskiej podobnie jak 27:1, co było widać po sondażach po tej kompromitacji.
@Hamouma: widzę. Tylko jeżeli dyktator Turcji teraz #!$%@?łby sie z opiniami o naszych kandydatach w wyborach to prawdopodobnie miałbyś inne zdanie. Prawdopodobnie gdyby Duda powiedział "nie podoba mi sie krytyka mojej osoby ze strony partii rządzącej Turcją, zwłaszcza w obliczu zejścia tego kraju na drogę jawnej dykatatury" to klaskałbyś bo dobrze mówi.

Polska na arenie międzynarodowej jest teraz takim niewychowanym 10letnim szczylem. Pyskatym gówniakiem, który mało znaczy, ale o wszystkim musi