Wpis z mikrobloga

Macron znowu grozi Polsce
Emmanuel Macron: "Wasz kraj przestanie istnieć!"


> Macron został zapytany przez jednego z użytkowników co sądzi o sytuacji w Polsce i czy zamierza podjąć jakieś kroki kiedy ewentualnie obejmie prezydenturę w kraju żabojadów. Prawdopodobny przyszły prezydent po chwili namysłu odpowiedział: "Słyszałem ostatnio sporo krytyki na moją osobę od partii rządzącej aktualnie w Polsce i odniosę się do tego tak: Nie macie prawa mnie krytykować, gdyż to co wyprawiacie przypomina dawny Związek Radziecki, wasze bolszewickie metody są straszne. Współczuję wszystkim normalnym Polakom. Jeżeli opozycja nie podejmie odpowiednich działań i dyktatura postąpi jeszcze dalej to Wasz kraj teoretycznie przestanie istnieć.

Co to jest za parówa to nie mam pytań
#bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #francja #polityka
H.....a - Macron znowu grozi Polsce 
Emmanuel Macron: "Wasz kraj przestanie istnieć!...

źródło: comment_eY2qmJ21awtnUshOjh7N7uDv58DWXyL4.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Hamouma:
1. Clickbaitowy tytuł jak z wpolityce.
2. "czy zamierza podjąć jakieś kroki kiedy ewentualnie obejmie prezydenturę w kraju żabojadów". Co to za źródło tego newsa?
3. "Jeżeli opozycja nie podejmie odpowiednich działań i dyktatura postąpi jeszcze dalej to Wasz kraj teoretycznie przestanie istnieć."- Czyli zgadza się w 100%- clickbaitowy tytuł, aby znów straszyć konserwy kolejnym "złym".
  • Odpowiedz
@Lukardio: już nie zwalaj wszystkiego na pis,ta parówa zaczyna atakować powoli Polskę,w pis to niech sobie bije 24/7 wisi mi to,żabojad i wypierdek,kij mu w żebra,to ja już wolę Le Pen,niech Francja wyjdzie z UE a my zrobimy unie gospodarczą z UK i USA
  • Odpowiedz
@Lukardio: nie wiem czy ona jest ostrożna,z tego co czytałęm to jeździ po muzułmanach równo,nawet po Benzemie,gdyby miała coś do Polski to dawno by nas skrytykowała,no wnerwia mnie ten Macron niesamowicie,taki typowy wypierdek zdominowany przez starszą kobietę
  • Odpowiedz
Emmanuel Macron: "Wasz kraj przestanie istnieć!"

Jeżeli opozycja nie podejmie odpowiednich działań i (jeżeli - w domyśle) dyktatura postąpi jeszcze dalej to Wasz kraj teoretycznie przestanie istnieć.


@Hamouma:
dobra manipulacja, daję 6/10. zwłaszcza dobry krok z pominięciem tego, że partia rządząca jawnie go krytykuje
  • Odpowiedz