Wpis z mikrobloga

@BoltoS: No ale kolego pokaż jakie to Twoim zdaniem można dorwać za 200zł buty i które będą MODNE. Proszę, pokaż mi, chętnie nawet sobie kupie, aby być modnym. Miej jaja i wstaw tu buty które są dla Ciebie MODNE w cenie do 200zł
@ratownik17 ale ty napisales ze streetwear opiera sie na ludziach ktorzy maja tylko buty za 800zl. Dlatego whyprowadzam ciebie z bledu. No i tak, po butach ja rowniez moge ocenic czy ktos ma styl. Jezeli w miescie widze faceta w takich butach to w 99% bedzie on zle ubrany z szerokimi spodniami.
A tak w ogole to po co atakujesz moja osobe?
@ratownik17 mialem na mysli inny kolor typu czarno biale owych butow. Taka jest moja opinia odnosnie ubioru. Zreszta mozesz mi pokazac np. Mirka czy inna osobe dobrze ubrana w takowych butach opa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam 18 par Jordanów (i to nie same jakieś "Jedynki" tylko sporo "Piątek" czy "Trójek"), ale na codzień często ubieram trampki firmy Trampki z "Wiejskiego Domu Handlowego" w Przywidzu czy jak na zdjęciu typowe DC na deskę. Więc nie #!$%@?, że #streetwear to tylko buty za 800cbl. Chodzi o to, by buty się Wam podobały - #!$%@?ć cenę i opinie innych. Jeśli się w nich sami czujecie dobrze, to reszta nie ma
źródło: comment_yvQauRaC6jwaBHuM9ERAQwYGoB616aFo.jpg
#!$%@? tu same konusy metr sześćdziesiąt w kapeluszu że musicie pół metra podeszwy mieć?
Rozumiem dziewczyny młode w liceum w takich chodza ale facet w butach na tak wysokiej podeszwie wygląda po prostu śmiesznie.
Chodzi mi o te airmaxy głównie..