Wpis z mikrobloga

@lubielizacosy: chociażby to, że po 2h siedzenia w 15 letnim kompakcie już może boleć d--a czy plecy. Nie ma sensu wymieniać całej listy wyposażenia, bo to można sobie szybko samemu sprawdzić. Ale tak dla przykładu to można zobaczyć jak stosunkowo nowe samochody pokroju tego Volvo oświetlają drogę kierowcy, a jak robi to 15 letni kompakt i jaką to daję różnicę w komforcie jazdy nocą. Oczywiście to tylko jeden przykład.
  • Odpowiedz
@Sixshoe: ostatnio takim jeździłem wypożyczonym. Na codzień jeżdżę A3 i jednak wole Audi. Na plus w volvo zegary, samo prowadzenie podobne, w A3 nieco ciszej. Ale ta konsola środkowa. Jak sprzed lat 15, klawisze numeryczne ? Nie podobała mi sie również funkcjonalność systemu nawigacji, ale generalnie fajne auto.
  • Odpowiedz
@Sixshoe: Wygląda szybciej niż jeździ.

Ale spoko, niech służy jak najdłużej, ważne by samochód się podobał sobie a nie innym. To ma być wierny pracownik który zawsze dzielnie służy a nie charcze kolejną zachcianką kolejnego serwisu czy remontu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Generalnie masz rację, bo już widziałem podobne komentarze przy autach >150KM, ale te 116 to jest naprawdę mało. Taki standard piętnaście lat temu, a przy tym obłędnie wyglądającym pakiecie wypada jak te mki z 1.6 pod maską


@marek-kalka: Dlaczego? Bo samochody są generalnie cięższe niż w dużo wcześniejszych rocznikach.
@nowoprzybyly
  • Odpowiedz
@Sixshoe: kolor doprawdy zajebisty. sam szukałem podobnego lakieru, ostatecznie skończyłem z srebrnym (,) Będę oklejał. życzę bezproblemowego użytkowania i radości z jazdy!
  • Odpowiedz
@xaliemorph: No to sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Dzisiaj 116KM to jak osiemdziesiąt dwadzieścia lat temu. Wygląd musi iść w parze z osiągami, w209 piętnaście lat temu nie miało silnika słabszego niż 140KM.
  • Odpowiedz
Przegląd komentarze i wniosek jest jeden, połowa z was tak pluje nienawiścią i zazdrością ze szkoda strzępić ryja. Co do auta - genialny wybór, kolor najlepszy z możliwych, spalanie będzie jeszcze lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Sixshoe Ech... Lubię te V40, a dotego w R-design, ale lepiej było dorzucić do lepszego silnika, bo to D1 po prostu nie jedzie. Ale i tak dobry wybór mireczku, bo najlepsze auta w tej klasie (najwygodniejsze fotele ever). Szerokości!
  • Odpowiedz
@Sixshoe: Jechało dzisiaj za mną takie Volvo. Patrzę w lusterka, fajnie wyglądało. Agresywny przód. Potem po światłach mnie wyprzedził i zobaczyłem ten kuper. ( )
  • Odpowiedz